Doom Eternal: The Ancient Gods. Premiera DLC zapowiedziana

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 10.08.2020, 10:48 Aktualizacja: 10.08.2021, 10:51
Doom Eternal zadowolił obie strony – użytkowników, którzy wystawili wysokie noty, a także wydawcę gry, ponieważ równie okazale prezentowały się wyniki sprzedaży produkcji. Być może już niebawem o tegorocznym dziele studia id Software będzie się mówiło w jeszcze większych superlatywach. Zbliża się premiera dodatku Doom Eternal: The Ancient Gods.
doom eternal
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Doom Eternal: The Ancient Gods?

Możemy być pewni wydania fabularnego rozszerzenia dla Doom Eternal, ale na informację o konkretnym terminie premiery jeszcze musimy poczekać. Na ten moment pozostaje się cieszyć jedynie półminutowym teaserem przybliżającym wybrane sceny z rozgrywki. Zgodnie z informacją, którą zamieścił na profilu na Twitterze dziennikarz Geoff Keighley, rozszerzenie Doom Eternal: The Ancient Gods zostanie szerzej zademonstrowane podczas targów Gamescom 2020.

Organizowane w Kolonii wydarzenie wystartuje 27 sierpnia o godzinie 2:00 czasu polskiego. To o drugie pod względem wielkości targi gier komputerowych na świecie. Prezentacja Doom Eternal: The Ancient Gods ma się odbyć już podczas pierwszego dnia prestiżowego eventu.

Dodatek z kilku części

Na ten moment trudno powiedzieć cokolwiek o tym, co zaoferuje premiera Doom Eternal: The Ancient Gods. Możemy być jednak pewni, że nasza przygoda z tym rozszerzeniem prędko się nie skończy. Podtytuł dodatku to „Part 1” i spekuluje się nawet o kilku częściach omawianego DLC. Oczywiście będą wydane w pewnych odstępach czasowych, aby odpowiednio nasycić użytkowników spragnionych dodatkowej rozrywki w Doom Eternal.

Na pewno możemy się spodziewać nowych wyzwań i postaci – w końcu taki jest podstawowy cel wydawania rozszerzeń do gier. Przypomnijmy, że wypuszczenie na rynek Doom Eternal: The Ancient Gods to nie jedyne wydarzenie, na które czekają fani gry studia id Software. Wciąż nieokreślona została premiera Doom Eternal w wersji na konsole nowej generacji – PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Ponadto w grudniu bieżącego roku tytuł trafi do użytkowników Nintendo Switch i podobnie jak posiadacze PC, PlayStation 4 oraz Xbox One, którzy mają tę możliwość od marca tego roku, otrzymają oni szansę na przekonanie się o wysokiej jakości rozgrywki w klasycznej strzelance FPP będącej bezpośrednią kontynuacją Dooma z 2016 roku.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments