Doom Patrol. Premiera 2. sezonu w HBO GO już w czerwcu

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 17.06.2020, 14:46 Aktualizacja: 17.06.2021, 14:51
W kinach powoli przywraca się ich codzienne funkcjonowanie, ale na produkcje blockbusterowe oglądane na największych ekranach jeszcze trzeba poczekać. Dla stęsknionych za przygodami superbohaterów jest recepta – pod koniec czerwca do oferty HBO GO trafi drugi sezon Doom Patrol. Premiera najnowszych przygód wyjątkowych obrońców świata może być naprawdę ciekawa!
premiera 2. sezonu Doom Patrol już w czerwcu na HBO GO
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 2. sezonu Doom Patrol poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera nowych odcinków Doom Patrol?

Nowe przygody bardzo specyficznej grupy superbohaterów trafią do oferty HBO GO już 26 czerwca. W tym dniu otrzymamy możliwość obejrzenia pierwszych trzech odcinków. Premiery kolejnych epizodów odbywać się będą przez kolejnych sześć tygodni w piątki. Drugi sezon zawiera o sześć odcinków mniej w porównaniu do pierwszego.

kiedy nastąpi premiera Doom Patrol?

Oczywiście nie wszyscy użytkownicy HBO GO muszą być zapalonymi sympatykami świata superbohaterów. Dlatego dla widzów o nieco innych zainteresowaniach platforma przygotowała inne filmowe oraz serialowe nowości. Wykaz wszystkich premier znajdziecie na naszej liście filmów i seriali HBO GO na czerwiec 2020.

Najdziwniejsi superbohaterowie świata powracają

Omawiany serial oparty jest na postaciach stworzonych dla DC przez Arnolda Drake’a, Boba Haneya i Bruno Premianiego. O ich specyficznej charakterystyce pisaliśmy już w recenzji polskiego dwutomowego wydania komiksów Doom Patrol. W skrócie – członkowie Doom Patrol nie są superbohaterami, do jakich przywykliśmy. To postaci zmagające się z demonami przeszłości, mający poczucia wyalienowania i tęskniący za naturalnym człowieczeństwem. Status superbohatera i posiadanie nadludzkich mocy jest dla nich bardziej utrapieniem niż powodem do dumy.

Drugi sezon będzie typową kontynuacją i raczej zachęcamy do tego, aby najpierw obejrzeć pierwszy. Dla tych, którzy są już zaznajomieni z fabułą poprzednich odcinków, podajemy krótki zarys tego, co na nich czeka w sequelu.

Zdradzeni przez Szefa członkowie Doom Patrol są mini-rozmiarów i utknęli na torze wyścigowym dla zabawek Cliffa. To nie ich jedyne zmartwienie. Specjalną ochroną muszą objąć nowego członka zespołu – Dorothy Spinner, córkę Nilesa. Bohaterka także dysponuje nadnaturalnymi umiejętnościami, choć jeszcze nie do końca określonymi i poznanymi, co z kolei niesie ze sobą pewne niemałe niebezpieczeństwo…

Jak widać, ekipa Doom Patrol na głowie ma całkiem sporo, a to oznacza, że widzom z pewnością nuda nie grozi.

Kto będzie ratować świat w drugim sezonie?

W najnowszych odcinkach Doom Patrol powrócą znani nam doskonale odtwórcy głównych bohaterów z pierwszego sezonu. W obsadzie znajdą się:

  • Clifford ”Cliff” Steele – Brendan Fraser
  • Negative Man aka Larry Trainor – Matt Bomer
  • Elasti-Womanaka Rita Farr – April Bowlby
  • Szalona Jane – Diane Guerrero
  • Cyborg aka Victor Stone – Joivan Wade

Premiera drugiego sezonu Doom Patrol już 26 czerwca w HBO GO.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments