Dynastia. Premiera 3. sezonu w Netflix już w maju!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 12.05.2020, 13:10 Aktualizacja: 12.05.2021, 14:28
Nawet jeżeli nie wszyscy oglądali słynną amerykańską operę mydlaną z lat 80., to na pewno kojarzą sam tytuł Dynastia. Trzy lata temu dzieje rodziny Carringtonów powróciły na ekran, a w maju wśród filmowych oraz serialowych nowości na platformie Netflix znajdziemy premierę 3. sezonu nowej, współczesnej serii Dynastii.
premiera 3. sezonu Dynastii w Netflix już w maju!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 3. sezonu Dynastii w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 3. sezon Dynastii w Netflix?

3. sezon Dynastii trafi do oferty popularnej wypożyczalni Netflix w sobotę, 23 maja. Jest to jedyna premiera, jaką zaplanowano na ten dzień, co nie oznacza, że przedostatni weekend maja nie zapowiada się interesująco.

Wręcz przeciwnie – sobotni dzień z premierową Dynastią nastąpi po niezwykle bogatym w filmowe oraz seriale nowości, które możecie poznać za sprawą naszego zestawienia filmów i seriali Netflix na maj 2020. Wśród nich znajdą się m.in. dzieła mistrza suspensu Alfreda Hitchcocka, zatem po piątkowym wieczorze pod napięciem sobotnia zdecydowanie luźniejsza w formie Dynastia może być trafnym wyborem na ostudzenie emocji.

Klany Carringtonów i Colbych walczą o fortunę w XXI wieku

Nowa Dynastia stanowi reboot serialu z lat 80., zatem spokoju mogą zaznać ci widzowie, którzy obawiali się potrzeby nadrobienia ponad dwustu odcinków blisko czterdziestoletniej produkcji. Temat i zasadnicza część oryginalnego scenariusza pozostają niezmienne – serial opowiada losy zamożnej rodziny Carringtonów, która rywalizuje o władzę oraz jeszcze większe pieniądze z familią Colbych. Zmieniają się przede wszystkim realia – teraz perypetie bohaterów rozgrywają się w XXI wieku.

I jak to w przypadku telenoweli bywa – w 3. sezonie Dynastii nie zabraknie skomplikowanych relacji damsko-męskich, codziennych problemów obyczajowych, knucia intryg czy iście dramatycznych momentów. Spodziewać możemy się także szczypty specyficznego humoru.

W naszym kraju nowa Dynastia jest nie tylko często oglądana, lecz zbiera również wysokie noty. Zdecydowanie wyższe od swojego dawnego, mydlanego pierwowzoru.

Poznaj obsadę nowego sezonu Dynastii

Oczywiście we współczesnej Dynastii nie zobaczymy Joan Collins czy zmarłego już Johna Forsythe’a. W 3. szonie powrócą za to nazwiska, które poznaliśmy w poprzednich dwóch sezonach serialu.

  • Elizabeth Gillies – Fallon Carrington / Alexis Carrington
  • Alan Dale – Joseph Anders
  • Grant Show – Blake Carrington
  • Sam Adegoke – Jeff Colby
  • Rafael de la Fuente – Sam „Sammy Joe” Jones

Trzeci sezon dziejów rodziny Carringtonów liczy dwadzieścia odcinków.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments