Dziedzictwo Jowisza. Kolejny superbohaterki serial już wkrótce na Netfliksie

Bartosz Witoszka Seriale Publikacja: 24.02.2021, 12:57 Aktualizacja: 24.02.2022, 15:15
Netflix nie przestaje inwestować w adaptacje… wszystkiego i już w maju doczekamy się kolejnej ekranizacji komiksu. Tym razem będzie to seria, która powinna być kojarzona głównie przez fanów superbohaterszczyzny – Dziedzictwo Jowisza to 10-tomowy komiks autorstwa Marka Millara (scenarzysta), Franka Quitely’a (rysownik) i Petera Doherty’a (kolorysta). Już w maju na Netfliksie pojawi się 8-odcinkowy serial na jego podstawie.
0 Udostępnień

Nowy superbohaterski serial na Netfliksie

Już w maju na Netfliksie pojawi się kolejna adaptacja komiksowej serii w formie serialu. Tym razem padło na popularne Dziedzictwo Jowisza (ang. Jupiter’s Legacy), czyli serię komiksów superbohaterskich składającą się z 10 rozdziałów (2 tomy), za opracowanie których odpowiadają Mark Millar (scenarzysta), Frank Quitely (rysownik) i Peter Doherty (kolorysta). Komiksy wydawane są od 2013 roku i w serwisie Comic Book Roundup średnia ocen całego wydania wynosi 8,5/10.

Netflix przygotował krótką zajawkę serialu, a tuż przed premierą pojawić ma się bardziej treściwy zwiastun. W główne role wcielą się: Josh Duhamel, Leslie Bibb, Ben Daniels, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade i Matt Lanter. Natomiast w rolę producentów wcieli się dwaj wcześniej wymienieni autorzy komiksowego oryginału (Millar i Quitely). Inni producenci to: Lorenzo Di Bonaventura, Dan McDermott, Steven S. DeKnight, James Middleton i Sang Kyu Kim.

Premierę Dziedzictwa Jowisza zaplanowano na 7 maja, serial składać ma się z 8 odcinków.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments