E3 2021. Ogłoszono datę wydarzenia

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 7.04.2021, 12:09 Aktualizacja: 8.04.2022, 9:26
Ze względu na utrzymujący się stan pandemii wiele wydarzeń zostaje odwołanych lub przenosi się je do wirtualnej przestrzeni. Na drugie rozwiązanie zdecydowali się organizatorzy E3 2021. Poznaliśmy dokładną datę rozpoczęcia oraz zakończenia prestiżowych, skupiających uwagę graczy z całego świata targów.
0 Udostępnień

Źródło: YouTube

E3 2021 w czerwcu w formie online

Electronic Entertainment Expo, czyli w skrócie E3, to jedno z najważniejszych wydarzeń w przemyśle gier komputerowych. Impreza odbywa się każdego roku i skupia uwagę graczy, producentów oraz dziennikarzy z całego świata. Najnowsza edycja odbędzie się już za dwa miesiące. Organizatorzy wydarzenia ogłosili jego dokładną datę i zgodnie z oficjalnym komunikatem E3 potrwa od 12 do 15 czerwca 2021 roku.

Z przyczyn pandemicznych zmianie uległa dotychczasowa formuła – nie będzie żadnych spotkań w Los Angeles, a całość zostanie przeniesiona do wirtualnej przestrzeni. Z pewnością fakt ten nie wzbudzi w społeczności większego zaskoczenia i zdążyliśmy się przyzwyczaić, że od mniej więcej roku wszelkiego rodzaju targi odbywają się w trybie hybrydowym lub całkowicie online.

Niezmienna pozostanie jednak ogólna idea E3 i możemy się spodziewać mnóstwa prezentacji od największych gigantów w branży gier komputerowych. Swój udziały potwierdziły m.in. firmy Microsoft, Nintendo, Konami, Ubisoft, Take-Two Interactive, Capcom, Warner Bros Games oraz Koch Media. Nieobecne natomiast będą Sony oraz Electronic Arts. Zorganizują one własne wydarzenia online, odpowiednio State of Play oraz EA Play.

Poza prezentacjami nowych gier oraz innych produktów w programie nie powinno zabraknąć konferencji i innych atrakcji. Wirtualny udział w targach będzie całkowicie darmowy, a bezpośrednia transmisja zostanie przeprowadzona za pośrednictwem portalów społecznościowych oraz serwisów YouTube i Twitch.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments