Earth Defense Force 6 na premierowym zwiastunie

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 28.04.2021, 12:56 Aktualizacja: 28.04.2022, 12:56
Po trzech latach od wydania ostatniej części seria Earth Defense Force powraca. Zwiastun zapowiada szóstą odsłonę cyklu.
0 Udostępnień

Fot. DP3Publisher/YouTube

W zeszłym roku mogliśmy zapoznać się z kilkoma zdjęciami z Earth Defense Force 6, które udostępnił wydawca gry, D3 Publisher. Po dość długiej przerwie otrzymaliśmy kolejny materiał promocyjny – tym razem audiowizualny, nad którym spędzimy nieco więcej czasu. Niespełna dwuminutowy zwiastun zapowiada szóstą już część japońskiej strzelanki science fiction, której początki sięgają 2003 roku.

Earth Defense Force 6 będzie rozgrywką futurystyczną, aczkolwiek przeniesiemy się do nie tak odległej przyszłości – konkretnie 2027 roku. Pod względem fabularnym gra stanowi kontynuację historii z piątej części serii. Planetę ponownie zaatakowały niezdefiniowani przybysze z kosmosu, przed którymi trzeba ocalić ludzkość.

 

Premiera zapowiadanej gry planowo odbędzie się jeszcze w bieżącym roku – na ten moment nieznany pozostaje dokładny termin wypuszczenia produkcji na rynek. Osoby, które nie miały jeszcze okazji zagrać w poprzednią część serii, a dysponują konsolami PlayStation 4, mogą obecnie skorzystać z atrakcyjnej promocji. W ofercie PlayStation Store Earth Defense Force 5 przeceniono z 209 na 125,40 złotych.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments