Elegia dla bidoków. Nowy film Rona Howarda niebawem w Netflix

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 14.10.2020, 17:18 Aktualizacja: 14.10.2021, 17:18
Elegia dla bidoków pióra J.D. Vance’a została sprzedana w ponad 2 milionach egzemplarzy. Zachwycają się nią ludzie z różnych branż: informatyk Bill Gates czy aktorka Cate Blanchett. Nic dziwnego, że znaleziono w niej potencjał na ekranową opowieść. Już w listopadzie na platformie Netflix pojawi się filmowa adaptacja w reżyserii Rona Howarda.
0 Udostępnień

Dlaczego Trump wygrał wybory

Bez względu na to, czy z poglądami Donalda Trumpa zgadzać się można lub nie, trzeba przyznać, że w pewnym sensie jest to postać intrygująca, wzbudzająca zainteresowanie i w jakimś stopniu zapracowała na własny fenomen. W mniej lub bardziej pośredni sposób do polityki prowadzonej przez obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki odnosi się Elegia dla bidoków, mająca premierę na początku 2018 roku książka J.D. Vance’a.

Już niebawem widzowie doczekają się adaptacji filmowej powieści. Prawa do produkcji filmu zyskał Ron Howard – zdobywca Oscara za reżyserię Pięknego umysłu, ponadto autor takich hitów jak Ognisty podmuch, Apollo 13 czy Człowiek ringu. Niespełna dwugodzinny dramat Howarda zadebiutuje na popularnej platformie Netflix już 24 listopada. Od 13 listopada natomiast film będzie można zobaczyć również w wybranych kinach.

Elegia dla bidoków to autentyczna historia, w której J.D. Vance opowiada o trzech wyjątkowych pokoleniach, ich drodze do przetrwania, rozmaitych doświadczeniach, sukcesach oraz porażkach, które zdefiniowały jego rodzinę. W filmie Howarda zobaczymy gwiazdorską obsadę, tworzoną przez Amy Adams oraz Glenn Close. Kolejną zachętą do seansu powinna być obecność duetu Hans Zimmer & David Fleming – rzecz jasna odpowiedzialnego za ścieżkę dźwiękową.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments