Epic Games wprowadza do Fortnite opcjonalną subskrypcję

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 25.11.2020, 13:15 Aktualizacja: 25.11.2021, 15:35
Fortnite nie przestaje się rozwijać, a Epic Games oprócz kolejnych sezonów wsparcia wprowadzi od przyszłego miesiąca opcjonalną subskrypcję. Ekipa Fortnite, bo tak będzie nazywać się ów usługa, pozwoli na zdobycie specjalnych przedmiotów kosmetycznych czy dodatkowych V-dolców. Epic Games podkreśla, że abonament ma nie wpływać na rozgrywkę.
0 Udostępnień

Ekipa Fortnite będzie dostępna już od początku grudnia

Epic Games ogłosił wczoraj, że w Fortnite: Battle Royale pojawi się opcjonalna subskrypcja, która da dostęp do specjalnych przedmiotów kosmetycznych i dodatkowej waluty wykorzystywanej do zakupów wewnątrz gry. Potwierdza to tym samym plotki sprzed ponad dwóch tygodni o jakiejś formie usługi wprowadzonej do tego battle royale’a. Na czym będzie ona jednak polegać?

Za kwotę 47,99 zł (opłata miesięczna) otrzyma się dostęp do szeregu bonusów, jakie Epic Games przygotowało w ramach Ekipy Fortnie (tak, tak właśnie nazywa się ta subskrypcja). Oprócz dostępu do karnetu bojowego przewidzianego na dany sezon wsparcia, który trwa od dwóch do trzech miesięcy, abonenci otrzymają dostęp do comiesięcznej Ekipaki. Będzie to zestaw dodatków kosmetycznych (najczęściej strój) dostępny tylko dla osób będących członkami Ekipy Fortnite. Do tego można liczyć na 1000 V-dolców, które będzie można wydać na przedmioty wewnątrz gry.

Epic Games podkreśla, że subskrypcja ograniczać ma się tylko do elementów kosmetycznych i by cieszyć się grą, nie trzeba będzie jej kupować. Start Ekipy Fortnite przewidziany jest już na drugiego grudnia, a pierwszym strojem dla abonentów będzie kostium Galaxii (okładka tego newsa widoczna na górze). Oprócz stroju gracze otrzymają “styl oraz kilof Kosmiczny Lamorożec i plecak Strzaskany Świat”.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments