EXIST: LONER – wesprzyjmy młodą autorkę!

Stanisław Odoj Komiksy Publikacja: 17.06.2019, 15:00 Aktualizacja: 17.06.2020, 13:08
Monika, młoda autorka komiksów potrzebuje wsparcia do wydania swojego debiutanckiego dzieła. Zobacz, dlaczego uważamy, że zasługuje on na wydanie na papierze.
5 Udostępnień

O czym jest ten komiks?

Wydarzenia z komiksu rozgrywają się w niedalekiej przyszłości – roku 2025. Cybernetyczne augmentacje są coraz bardziej powszechne. Trwają prace nad przeniesieniem ludzkiej świadomości do cyberprzestrzeni – ludzkość jest na granicy spełnienia swojego marzenia o nieśmiertelności. W tym świecie istnieją również uzdolnieni – ludzie mogący wchodzić do cyberprzestrzeni bez fizycznego podłączania się do niej, kontrolować elektryczność leczyć rany i wchodzić do umysłów innych ludzi. Uzdolnieni to zaledwie kilka promili społeczeństwa.

Zobacz bonusy za wsparcie

Dodatkowe nagrody dla wspierających! Zobacz, jakie nagrody możesz dostać:

  • Komiks z wyrysem (małym rysunkowym autografem).
  • Wydrukowana, wybrana ilustracja z autografem wydrukowana na papierze kredowym o gramaturze 350g.
  • Komplet 7 wydrukowanych ilustracji z autografem.

Kim jest Monika?

Monika Laprus-Wierzejska, autorka EXIST:LONER od ponad dwóch lat zajmuje się rysowaniem komiksów. Z wykształcenia jest inżynierem mechaniki i budowy maszyn i plastykiem ze specjalizacją w reklamie wizualnej.

Przy tworzeniu EXIST jej inspiracją były dzieła takie jak film Akira, manga X-1999, gry z serii Deus Ex i animacja Legenda Korry, a największa z nich to cyberpunkowa twórczość Williama Gibsona. To jej pierwszy dłuższy komiks. Prace nad nim trwały prawie dwa lata – do marca tego roku.

EXIST:LONER – zbiórka

Komiks jest dostępny za darmo online. Każdy może więc zobaczyć samemu, czy podoba mu się kreska i klimat komiksu. To jednak nie to samo co papier. EXIST ukaże się tak czy inaczej – nieuzbieranie pełnej kwoty będzie wiązało się jedynie z opóźnieniem. Wspierający tak czy inaczej otrzymają komiks.

Wesprzeć Monikę możecie tu: https://wspieram.to/exist?fbclid=IwAR0Rbme-mLpK6DxhOyO4HAgGTrLuLB1GqB6fAXZ4-34MCiWHCUFtpdqseCY, a komiks zobaczyć tu: https://tapas.io/episode/839015.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments