Farming Simulator 22 ze zwiastunem. Premiera gry jeszcze w tym roku

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 23.04.2021, 12:54 Aktualizacja: 23.04.2022, 12:54
Sympatycy popularnej serii symulatorów rolniczych mogą z optymizmem spoglądać w przyszłość. Farming Simulator 2 otrzymało pierwszą zapowiedź i ukaże się w sprzedaży już niebawem.
0 Udostępnień

Fot. farming-simulator.com

Jeżeli wśród czytelników są osoby, którym marzy się prowadzenie gospodarstwa rolnego, ale z różnych przyczyn nie są w stanie sobie na to pozwolić, to w jakimś stopniu zaspokojenie tych ambicji umożliwi najnowsza część popularnego symulatora rolniczego. Studio GIANTS Software przygotowało pierwszą zapowiedź Farming Simulator 22, dziewiątej odsłony popularnej serii, której początki sięgają 2008 roku.

Jazda ciągnikiem rolniczym czy ciężka praca fizyczna w polu to tylko podstawowe atrakcje, które oferuje zapowiadana gra. W Farming Simulator 22 można się bawić indywidualnie lub w trybie wieloosobowym – przy udziale nawet 16 osób. W najnowszej części cyklu możemy spodziewać się zupełnie nowych upraw oraz map, a także 400 maszyn i narzędzi ponad 100 autentycznych marek. Kolejny nieznany dotąd aspekt to zmienne warunki atmosferyczne. Wprowadzenie systemu pór roku urozmaici naszą rolniczą codzienność. Nie można zapomnieć jednak o tym, aby zimą odśnieżyć tereny pokryte białym, puszystym opadem.

 

Farming Simulator 22 ukaże się w sprzedaży w wersjach na PC, Google Stadia oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i Xbox One. Dystrybucją gry w naszym kraju zajmie się firma Cenega. Premierę wstępnie zaplanowano na czwarty kwartał bieżącego roku.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments