FIFA 21 FUT. Nowe Ikony już znane!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 12.08.2020, 11:47 Aktualizacja: 12.08.2021, 11:54
O pierwszej Ikonie w FIFA 21 FUT dowiedzieliśmy się pod koniec lipca. Wówczas ogłoszono, że będzie nią były reprezentant Francji, Éric Cantona. Do premiery nowej odsłony serii EA Sports pozostało już coraz mniej czasu. W związku z tym poznaliśmy kompletną listę Ikon, które dołączą do popularnego trybu gry w FIFA.
Poznaliśmy już nowe ikony trybu FUT w FIFA 21. To 11 nazwisk!
0 Udostępnień

Ikony w FIFA Ultimate Team. Setka już za nami

W tym roku w FIFA Ultimate Team zostanie osiągnięty poziom 100 kart Ikon. Po zeszłorocznej części liczba wynosiła 89. Pod koniec lipca poznaliśmy najnowszą Ikonę z FIFA 21. Okazał się nią Éric Cantona, były reprezentant Francji oraz Manchesteru United. Postać w takim stopniu ceniona za umiejętności piłkarskie, co budząca kontrowersje. Na tym właśnie swój fenomen zbudował Cantona.

Pozostało zatem pytanie, kto znajdzie się w pozostałej dziesiątce. Oczywiście spekulacji zrodziło się co nie miara. Niektóre podsycali sami piłkarze, jak Mario Kempes. Argentyński mistrz świata z 1978 roku w poruszanym na portalach społecznościowych temacie Ikon chętnie włączył się do dyskusji. Niestety, wiemy już, że jak polscy piłkarze od wielu lat czekają na pierwszą w historii kartę Ikony z Polski, tak przyjdzie im poczekać przynajmniej do następnej części serii gier FIFA.

Sprawdź listę wszystkich nowych Ikon w FIFA 21 FUT

Poza Cantoną w FIFA 21 FUT będziemy mogli liczyć na dziesięć nowych nazwisk. Są to piłkarze, którzy zawiesili już buty na kołku – niektórzy uczynili to kilkadziesiąt wiosen temu, inni w ciągu ostatniego roku czy dwóch lat.

Z archaicznych już epok futbolu można wskazać zmarłego w 2006 roku wybitnego reprezentanta Węgier i wicemistrza świata z 1954 roku, Ferenca Puskása. Dla młodszego pokolenia użytkowników FIFA równie nieznanym nazwiskiem może być Davor Šuker, czołowy strzelec pamiętnej chorwackiej drużyny z Mundialu ’98, gdy sięgnęła po brązowy medal.

Nazwiska Samuela Eto’o, Xaviego, Bastiana Schweinsteigera czy Nemanji Vidicia powinny być kojarzone przez wszystkich graczy.

Jakie nowe Ikony wprowadzone zostaną do trybu FUT w FIFA 21?

 • Eric Cantona
 • Ferenc Puskás
 • Davor Šuker
 • Phillip Lahm
 • Samuel Eto’o
 • Xavi
 • Bastian Schweinsteiger
 • Nemanja Vidić
 • Fernando Torres
 • Ashley Cole
 • Petr Čech

Sądzicie, że któraś z nich stanie się tak grywalna jak np. Ruud Gullit?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments