Finałowy sezon Attack on Titan już w przyszłym roku!

Oliwia Orzoł Premiery i zapowiedzi Publikacja: 1.07.2019, 11:00 Aktualizacja: 1.07.2020, 9:53
Attack on Titan to jedno z najpopularniejszych anime ostatnich lat. Niestety, przygody Erena dobiegają końca, a ich finał będziemy mogli obejrzeć już jesienią przyszłego roku. Na oficjalnym twitterze anime pojawiła się zapowiedź ostatniego sezonu!
8 Udostępnień

Zapowiedź finałowego sezonu

Najnowszy odcinek Attack on Titan miał swoją premierę 30 czerwca. Ogromnym zaskoczeniem było jednak to, że tego samego dnia pojawiła się również zapowiedź finałowego sezonu anime. Miejmy nadzieję, że równie szybko pojawi się trailer, który uchyli nam nieco rąbka tajemnicy!

Popularność Shingeki no Kyojin

Pierwszy sezon Attack on Titan miał swoją premierę w 2013 roku. Anime szybko zyskało popularność wśród fanów, dzięki niebanalnej historii i barwnym postaciom. Sama jestem fanką serii od lat i z zaciekawieniem śledzę losy ulubionych bohaterów. Atak Tytanów to anime pełne akcji i tajemnic. Gdy tylko jeden z wątków zostaje rozwiązany, pojawia się wiele nowych pytań, na które sami chcemy znaleźć odpowiedzi. Jest to seria, której warto poświęcić trochę czasu. Na pewno nie pożałujecie!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments