Fortnite World Cup 2020. Kolejny turniej esportowy odwołany!

Michał Wieczorek Aktualności o grach Publikacja: 5.05.2020, 16:51 Aktualizacja: 5.05.2021, 16:51
W związku z panującą pandemią wiele branży musiało odpowiednio zareagować na obecną sytuację. Dotknęło to między innymi esportu. Organizatorzy eventów esportowych zmuszeni są do przesuwania swoich wydarzeń, przenoszenia ich do internetu lub, co najgorsze, całkowitego odwoływania. To ostatnie spotkało Fortnite World Cup 2020.
fortnite turniej wedkarski
0 Udostępnień

Fortnite World Cup 2020 odwołany

W oficjalnym oświadczeniu na Twitterze twórców Fortnite’a poinformowano o tym, że w 2020 roku nie odbędzie się Fortnite World Cup.

Developerzy nie wiedzą, kiedy wrócą stacjonarne zawody esportowe ich największego tytułu. Mają oni nadzieję, że już w 2021 roku sytuacja będzie na tyle opanowana, aby mogli już bez problemu przeprowadzić największy z największych turniejów w Fortnite. Jeżeli nie uda się stacjonarnie, to zrobią wszystko, żeby w „jakiejkolwiek formie” się odbył.

Co z innymi zawodami z Fortnite?

Jak podaje Epic Games, wszystkie turnieje z Fortnite w 2020 roku odbędą się tylko i wyłącznie online. Podczas 2020 roku odbędą się turnieje z serii Fortnite Champion Sersies. Pierwszy z nich (FNCS Invitational) rozpocznie się już w najbliższy weekend. Łączna pula nagród wynosi aż 2 miliony dolarów.

Fani sceny esportowej Fortnite’a powinni być mimo wszystko zadowoleni, że zawody się odbędą przynajmniej w takiej formie. Zawsze była możliwość, że turnieje całkowicie byłyby odwołane. Bądźmy dobrej myśli i miejmy nadzieję, że w roku 2021 zorganizowanie turniejów stacjonarnie będzie z powrotem możliwe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments