Free Play Days. Microsoft ujawnił dwie darmowe gry

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 22.04.2021, 12:52 Aktualizacja: 22.04.2022, 12:52
Poznaliśmy tytuły dwóch gier, które w najbliższy weekend zostaną zaoferowane graczom zupełnie za darmo w ramach wydarzenia Free Play Days.
0 Udostępnień

Free Play Days to specjalna, weekendowa akcja, w ramach której Microsoft na określony czas udostępnia gry całkowicie za darmo. Dedykowana jest wyłącznie użytkownikom aktywnego abonamentu Xbox Live Gold/Xbox Game Pass Ultimate. Microsoft ogłosił właśnie tytuły dwóch gier, które będzie można niebawem przetestować, nie wydając przy tym ani złotówki.

Z pewnością wielu zaznajomionych z tematem Free Play Days czytelników już w tym momencie poczuło lekkie zdziwienie z racji liczby tytułów. W najbliższy weekend zaoferowane zostaną tylko dwie gry, nie zaś jak to bywa najczęściej – trzy. Amerykańska firma nie umotywowała takiej decyzji, co nie powinno jednak niekorzystnie wpłynąć na ogólne zainteresowanie Free Play Days. Obydwie udostępnione w najbliższy weekend produkcje bez wątpienia są warte sprawdzenia.

Pierwsza z nich to WRC 9 FIA World Rally Championship, czyli wydana jesienią zeszłego roku dziewiąta odsłona cyklu licencjonowanych gier wyścigowych poświęconych rajdom samochodowym. Druga natomiast to Metro: Last Light – Redux z 2014 roku. Jest to odświeżona wersja drugiej części strzelanki FPP z elementami survival horroru.

Dla osób, którym spodoba się któraś z gier (a może nawet obydwie), mamy znakomitą informację. Już teraz można je nabyć w promocji. Cenę WRC 9 FIA World Rally Championship obniżono z 49,99 dolarów do 19,99 dolarów. Jeszcze tańsze jest Metro: Last Light – Redux – po redukcji z 19,99 dolarów aktualny koszt wynosi 2,99 dolary.

Free Play Days standardowo potrwa do końca weekendu.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments