Frostpunk. Polska gra w promocji z okazji świetnych wyników sprzedaży

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 22.04.2021, 12:55 Aktualizacja: 22.04.2022, 12:55
Polska gra Frostpunk cieszy się wielkim zainteresowaniem. Studio 11 bit studios podzieliło się wynikami sprzedaży swojej produkcji i przygotowało z tej okazji atrakcyjne promocje.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Wiosną 2018 roku na rynku zadebiutował Frostpunk. Początkowo dedykowany wyłącznie użytkownikom PC po półtora roku doczekał się wznowienia na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Obecnie o grze ponownie jest głośno – głównie za sprawą świetnych wyników sprzedaży, o czym deweloperzy z polskiego studia 11 bit studios poinformowali za pośrednictwem platformy Steam.

Od czasu premiery rodzima produkcja z gatunku gier strategiczno-przygodowych z elementami survivalu sprzedała się w liczbie 3 milionów egzemplarzy na wszystkich platformach. Z tej wyjątkowej okazji polscy twórcy postanowili przecenić tytuł aż o 66%. Obecny koszt Frostpunk to zaledwie 37,39 złotych.

Promocja obejmuje także wersję gry z dodatkami. Zestaw Season Pass zawiera m.in. przepustkę sezonową, która oferuje dostęp do całej dodatkowej zawartości stworzonej dla Frostpunk od momentu premiery — w tym do trzech rozszerzeń The Last Autumn, On the Edge oraz The Rifts. Po obniżce 30% obecny koszt Frostpunk: Season Pass to 88,17 złotych. Podobnie jak podstawowa wersja gry jest możliwy do nabycia za pośrednictwem platformy Steam.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments