Full Circle, nowe studio pod skrzydłami EA. Producent przygotuje Skate 4

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 29.01.2021, 10:55 Aktualizacja: 29.01.2022, 10:55
Ostatnia deskorolkowa gra od Electronic Arts ukazała się w 2010 roku – Skate 3 został ciepło przyjęty przez fanów tego typu produkcji, ale od dłuższego czasu nie było informacji, czy ów cykl doczeka się kontynuacji. Okazuje się, że ta powstaje, a będzie za nią odpowiadać Full Circle, nowo utworzone studio EA. Jego kierowaniem zajmie się Daniel McCulloch, były pracownik Microsoftu.
0 Udostępnień

Deskorolkówki wracają do łask

Początek roku jest pełen niespodzianek, a jedna z nich to powrót serii Skate, deskorolkowej marki, której ostatnia, trzecia część ukazała się w 2010 roku. No, może powrót to trochę za dużo powiedziane, ponieważ raptem kilka dni temu dowiedzieliśmy się o tym, że Electronic Arts planuje w ogóle zrobić coś w tym kierunku, ale jest światełko w tunelu.

Z informacji prasowej wynika, że amerykański wydawca postanowił powołać do życia nowe studio, które zajmie się produkcją czwartej części Skate’a. Full Circle, bo tak nazywa się ów deweloper, znajduje się w Vancouver, a kierowaniem projektem zajmie się Daniel McCulloch, były pracownik Microsoftu, w którym odpowiadał za rozwój Xbox Live i projektów związanych z Kinectem.

Fani oczekiwali powrotu Skate’a, dlatego chcemy, by byli oni zaangażowani w cały proces proces, poczynając od tworzenia aż do premiery gry. Chcemy, by czuli się oni częścią Full Circle. Naszym celem jest dobra zabawa i tworzenie świetnych gier, w które ludzie będą chcieli grać ze swoimi przyjaciółmi. Szukamy więcej deweloperów i twórców, którzy pomogą nam tworzyć fascynujące światy do eksploracji przez graczy.

Czytamy w komunikacie prasowym. Aktualnie studio jest na etapie zatrudniania nowych osób i minie zapewne sporo czasu, zanim zobaczymy jakieś nowe informacje o Skatcie 4.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments