Games with Gold na kwiecień 2021. Nowe gry już dostępne!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 1.04.2021, 12:51 Aktualizacja: 21.04.2022, 12:18
Poznaliśmy kompletną listę tytułów, które w kwietniu zasilą ofertę Games with Gold. Microsoft przygotował cztery gry o zróżnicowaniu gatunkowym. Pierwsze dwa tytuły są już dostępne od 1 kwietnia. Na pozostałe trzeba będzie poczekać do połowy miesiąca. Czego konkretnie mogą oczekiwać użytkownicy popularnego abonamentu?
0 Udostępnień

źródło: YouTube

Jakie gry otrzymamy w kwietniu?

Microsoft musiał zadbać o ciekawsze propozycje na kwiecień, bo marcowe tytuły, które trafiły do usługi Games with Gold – Warface: Breakout czy Metal Slug 3 – spotkały się z chłodnym przyjęciem.

Najwyraźniej teraz się to udało.

Na co więc można liczyć w kwietniu? Przede wszystkim na zróżnicowanie gatunkowe (co jest nie zawsze obecne), tak więc wielu użytkowników usługi z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Tradycyjnie premierę czterech gier, które zasilą bazę danych Games with Gold, rozłożono na dwie tury. W pierwszym terminie — 1 kwietnia (ZGADZA SIĘ, JUŻ DZIŚ) do usługi trafi klasyczny hack-n-slash, którym jest Vikings: Wolves of Midgard.

Alternatywę dla graczy, których zainteresowania niekoniecznie obejmują świat skandynawskich wojowników, stanowi debiutancki projekt firmy Airtight Games. W Dark Void użytkownik wciela się w postać pilota, który w wyniku awarii samolotu trafia ze swoją towarzyszką na niebezpieczny teren, gdzie muszą zmierzyć się z zamieszkującymi go istotami obcymi.

W połowie miesiąca, dokładnie 16 kwietnia, gracze zasmakują dynamicznej jazdy i zasiądą za kierownicami ciężarówek. Truck Racing Championship to produkcja mająca oficjalną licencję FIA European Truck Racing Championship. Kolejny tytuł, który znajdzie się w ofercie Games with Gold to Hard Corps: Uprising. Gra typu run and gun, dystrybuowana przez firmę Konami, zadebiutowała już ponad dziesięć lat temu.

Jak możecie w to zagrać?

Na czym polega Games with Gold?

Games with Gold to oferta pod względem charakterystyki zbliżona do konkurencyjnego PlayStation Plus. Usługa Microsoftu stanowi formę abonamentu, umożliwiającego comiesięczne pobieranie nawet czterech tytułów na konsole. Zgodnie z tradycją i niezmiennymi od długiego czasu regułami produkcje są udostępniane pierwszego i szesnastego dnia miesiąca i można z nich korzystać przez dwa lub cztery tygodnie.

Gry z abonamentu Microsoft zostają przypisane do konta danego użytkownika na stałe i aby w nie zagrać, nie potrzebujemy już nigdy więcej korzystać z Games with Gold. Oferta ta wchodzi w skład abonamentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate, za które miesięcznie zapłacimy za kolejno 29 złotych i 54,99 złotych (w drugim z przypadków aktualnie obowiązuje zniżka w wysokości 93%, co niweluje koszt do 4 złotych).

Games with Gold – pełna oferta na kwiecień 2021

  • Vikings: Wolves of Midgard – gra dostępna od 1 do 30 kwietnia (Xbox One oraz Xbox Series X/S)
  • Dark Void – gra dostępna od 1 do 15 kwietnia (Xbox 360, Xbox One oraz Xbox Series X/S)
  • Truck Racing Championship – gra dostępna od 16 kwietnia do 15 maja (Xbox One oraz Xbox Series X/S)
  • Hard Corps: Uprising – gra dostępna od 16 do 30 kwietnia (Xbox 360, Xbox One oraz Xbox Series X/S)

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments