Garfield z koszmarów na /r/imsorryjon [ZOBACZ MEMY]

Stanisław Odoj Komiksy Publikacja: 22.07.2019, 15:00 Aktualizacja: 22.07.2020, 15:00
Użytkownicy reddita przerabiają sympatycznego kotka na swój sposób. Garfield to obecnie najstraszniejsza rzecz, jaka żyje w internecie. Zobacz przerażające memy i dowiedz się, w jaki sposób doszło do rozprzestrzenienia się tej potworności. Garfield z koszmarów raczej nie ułatwi ci zaśnięcia!
garfield
6 Udostępnień

Przepraszam, Jon. Chcę pożreć twoją duszę

Subreddit imsorryjon ma już 512 tys. użytkowników i nadal rośnie. Garfield jako byt z koszmarów zyskał ogromną popularność na „pierwszej stronie internetu”, którą nie bez przyczyny ogłasza się reddit. Ludzie nie tylko tworzą przerażające komiksy z sympatycznym kotkiem, ale też oddają cześć temu zmyślonemu stworzeniu z planu koszmaru. A co jeśli zły Garfield naprawdę istnieje? Któż to może wiedzieć.

 

 

W jaki sposób powstało imsorryjon?

Pierwszym creepy Garfieldem był komiks z 2013 roku, w którym Jon szuka swojego kotka, a ten dosłownie stał się całym domem. Był głodny, więc pożarł go w całości.  Prawdziwą popularność temu pomysłowi przyniósł jednak dopiero rysownik William Burke, który jesienią 2018 roku zaczął tworzyć całą serię komiksów ze złym Garfieldem. Gruby kot mówił w nich rzeczy takie jak „przepraszam Jon” albo „wymagam lazanii”.  na YouTube powstał nawet film przedstawiający rzekomą grę na gameboya z koszmarnym kocurem.

Nasze ulubione memy z Garfieldem z koszmarów

garfield

garfield

garfield

lazania garfield

Zobacz cały subreddit na reddit.com/r/imsorryjon/

 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments