Genshin Impact już dostępny. Zupełnie za darmo

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 30.09.2020, 13:14 Aktualizacja: 30.09.2021, 13:15
Mamy znakomitą wiadomość dla wszystkich miłośników RPG. Studio miHoYo przygotowało oraz wydało Genshin Impact - nową grę, która od 28 września dostępna jest w zupełności za darmo. Produkcja zapowiada się bardzo interesująco i zachęca do zagrania. Tytuł pojawił się w wersjach na PlayStation 4, urządzenia mobilne z systemami Androis i iOS oraz PC.
0 Udostępnień

Nowy, barwny świat w stylu anime

Od poniedziałku, 28 września, dostępny jest Genshin Impact. To trzecioosobowa gra RPG akcji z otwartym światem, której przygotowaniem oraz wydaniem zajęło się chińskie studio miHoYo. Siłę produkcji stanowi bardzo rozbudowany tryb eksploracji. Twórcy zadbali nie tylko o rozległą przestrzeń, lecz także najwyższej jakości warstwę wizualną połączoną z wpisującą się w nastrój ścieżką dźwiękową. Użytkownik przemierza zróżnicowane pod wieloma względami tereny – warunków atmosferycznych, pór roku, architektury, kultury, czy tradycji i wartości wyznawanych przez społeczność zamieszkującą dany obszar.

Co prawda Genshin Impact przygotowano przede wszystkim z myślą o rozgrywce w kooperacji z innymi graczami, niemniej omawiany tytuł będzie właściwy także dla osób preferujących indywidualną zabawę. Najważniejsze pozostaje eksplorowanie świata, poznawanie historii danego terenu, wykonywanie rozmaitych zadań oraz pokonywanie naprzykrzających się przeciwników. Niestandardowy system walki został oparty na mocy siedmiu żywiołów.

Naturalnie bohaterowie sterowani przez graczy mogą się rozwijać, kolekcjonować nowe bronie i zyskiwać unikalne umiejętności. Zbieranie składników natomiast umożliwi późniejsze wytworzenie innych, własnych przedmiotów. Zabicie danych rywali oznacza zasilenie konta z punktami doświadczenia, co także przyśpieszy rozwój postaci.

Genshin Impact oferuje model free-to-play. Nie brakuje jednak obecnych w grze mikrotransakcji, które umożliwiają zakupienie waluty Genesis Crystals, dzięki której zdobędziemy rzadkie bronie i postacie. Tytuł dostępny jest na PC, PlayStation 4 oraz urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. W przyszłym roku swojej wersji powinni się doczekać posiadacze Xbox One oraz Nintendo Switch.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments