Ghostrunner także w wersji na Nintendo Switch

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 24.09.2020, 12:30 Aktualizacja: 25.09.2021, 9:27
Do premiery Ghostrunnera pozostał nieco ponad miesiąc i dotychczas na tę pozycję wyczekiwali użytkownicy PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Od dziś zakup mogą rozważyć również posiadacze innej konsoli. Oficjalnie ogłoszono, że nowa produkcja od firm One More Level oraz 3D Realms ukaże się na rynku gier wideo także na Nintendo Switch.
premiera Ghostrunner jeszcze w tym roku!
0 Udostępnień

Ghostrunner zadebiutuje w październiku

Już 27 października bieżącego roku do sprzedaży trafi Ghostrunner, którego producentami są firmy One More Level oraz 3D Realms. Za wydanie gry natomiast odpowie All in! Games. To polska produkcja z gatunku FPP z akcją rozgrywaną w cyberpunkowym mieście. Pod tym względem znakomicie wpisuje się w czas premiery innej głośno zapowiadanej i gorąco wyczekiwanej futurystycznej gry, czyli Cyberpunk 2077.

Wobec Ghostrunnera oczekiwania są całkiem spore, ponieważ jego twórcami są deweloperzy mający na swoim koncie dobrze przyjętego God’s Trigger. Tytuł ukaże się w wersjach na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One, lecz wiemy już, że zaplanowano wypuszczenie edycji przeznaczonej na jeszcze jedną platformę.

Nie zabraknie wersji na Nintendo Switch

Ta wiadomość ucieszy wszystkich posiadaczy Nintendo Switch. Ghostrunner ukaże się także w wydaniu na ich konsole. Cena regularna gry będzie taka sama jak w przypadku pozostałych platform ($29.99 / €29.99 / £24.99). Dla tych, którzy zapragną zasmakowania rozgrywki nieco wcześniej, pojawi się opcja pobrania darmowej wersji demonstracyjnej na platformie Steam od 29 września.

– Widzimy, jaką popularnością cieszy się Ghostrunner i chcemy dać możliwość zagrania w ten tytuł jak największej liczbie graczy. Będzie to najprawdopodobniej jedyna cyberpunkowa gra tej skali i jakości produkcyjnej wydana w tym roku na Nintendo Switch, więc liczymy na to, że fani oraz użytkownicy tej platformy licznie dołączą do naszej społeczności – mówi Piotr Żygadło, CEO All in! Games, wydawcy Ghostrunnera.

– W dniach po ogłoszeniu daty premiery na PlayStation 4, Xbox One i PC obserwowaliśmy niezwykły wzrost zainteresowania grą, a reakcja graczy oraz branży przerosła nasze oczekiwania. Przekroczyliśmy już poziom ponad 600 tys. osób, które zapisały ten tytuł na swojej Liście Życzeń na Steam, stając się 8. najbardziej oczekiwaną grą na świecie. Wierzymy, że ten trend się utrzyma i cieszymy się, że gracze doceniają pracę studia One More Level, 3D Realms i Slipgate Ironworks – dodaje.

Premiera Ghostrunnera w wersji na Nintendo Switch odbędzie się także 27 października bieżącego roku.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments