Ghosts & Goblins Resurrection. Poznaliśmy datę premiery gry

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 27.04.2021, 12:15 Aktualizacja: 27.04.2022, 12:21
Ogłoszono datę premiery Ghosts & Goblins Resurrection. Gra od studia Capcom ukazała się już w ofercie przedsprzedaży.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Ghosts & Goblins Resurrection pozostaje jeszcze tytułem ekskluzywnym na Nintendo Switch, ale w najbliższym czasie ulegnie to zmianie. Poznaliśmy wreszcie konkretną datę premiery najnowszej produkcji studia Capcom. Tym razem gra ukaże się w wersjach na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Przygotowano ją z myślą o obchodach 35 urodzin pierwszej części serii. Ghosts & Goblins, klasyczna platformówka z akcją osadzoną w klimacie fantasy, pojawiło się we wrześniu 1985 roku – początkowo na automatach do gier. Z czasem skonwertowano ją na inne platformy, dzięki czemu można było cieszyć się rozgrywką także w domowej przestrzeni. Teraz Ghosts & Goblins powraca z jeszcze większym rozmachem.

Premiera Ghosts & Goblins Resurrection odbędzie się 1 czerwca bieżącego roku. Osoby, które zakupią grę w ofercie przedsprzedaży do 30 maja, zyskają do niej dostęp już dzień wcześniej, 31 maja. Ponadto pre-order wyposaża kupującego w specjalną tapetę oraz mini soundtrack set. Na ten moment Ghosts & Goblins Resurrection w opcji przedpremierowej można zamawiać za pośrednictwem platformy Steam czy oficjalnego sklepu Microsoftu.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments