G.I. Joe: Operation Blackout. Premiera gry w październiku

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 13.08.2020, 13:02 Aktualizacja: 13.08.2021, 13:02
Być może wśród czytelników są osoby, które pamiętają zabawki lub późniejsze komiksy i seriale G.I. Joe. Niebawem fenomen marki może powrócić. Na bieżący rok zaplanowana została premiera gry z gatunku drużynowej strzelanki G.I. Joe: Operation Blackout. Czego możemy się spodziewać po dziele opracowanym przez deweloperów z GameMill Entertainment?
Premiera G.I. Joe: Operation Blackout już w październiku!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery G.I. Joe: Operation Blackout poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera G.I. Joe: Operation Blackout?

W marcu bieżącego roku bezpłatnie udostępniono animację G.I. Joe z 1985 roku, co było pierwszym sygnałem, że podjęto starania przywrócenia popularności marki. Przypomnijmy, że G.I. Joe to seria zabawek militarnych produkowana przez firmę Hasbro. Z upływem czasu franczyzę rozszerzono do komiksów, gier oraz filmów i seriali.

Już 13 października 2020 roku ukaże się natomiast gra G.I. Joe: Operation Blackout, która nawiązać ma do najlepszych lat marki. Tytuł zostanie wydany na PC, Nintendo Switch, Xbox One oraz PlayStation 4. Za jego opracowanie odpowiada firma GameMill Entertainment.

Na ratunek światu

Bardziej konkretnych szczegółów na temat fabuły jeszcze nie poznaliśmy, ale możemy być pewni, że scenariusz napisano w oparciu o historie oraz losy bohaterów, które pojawiały się w dekadzie lat 80. w komiksach oraz serialu animowanym.

Użytkownik przejmie sterowanie nad członkami organizacji G.I. Joe (choć nie tylko, do czego odniesiemy się w dalszej części artykułu), której podstawowym zadaniem jest zwalczenie przestępczego syndykatu Cobra. Antagoniści dążą do przejęcia władzy nad całym światem. Szykuje się zatem klasyczna opowieść oparta na wątku starcia dobra ze złem.

O gameplayu w G.I. Joe: Operation Blackout

G.I. Joe: Operation Blackout oferuje rozgrywkę obserwowaną z perspektywy trzeciej osoby i reprezentuje gatunek drużynowej strzelanki. Użytkownikowi zaproponowana zostanie standardowa, zawierająca osiemnaście misji kampania fabularna oraz szereg trybów gry wieloosobowej.

Do dyspozycji będzie dwanaście grywalnych postaci – są to zarówno bohaterowie organizacji G.I. Joe, ale także z syndykatu Cobra. Dobór bohaterów będzie prawdopodobnie zależny od wyboru trybu rozgrywki.

Tryb kooperacji dla dwóch osób będzie rozgrywany na podzielonym ekranie lub za pośrednictwem sieci. W opcji wieloosobowej nie zabraknie kilku standardowych wariantów rozgrywki PvP, takich jak Capture the Flag oraz King of the Hill.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments