God of War: Ragnarok to nie wszystko. Sony Santa Monica z nowym projektem

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 21.01.2021, 10:56 Aktualizacja: 21.01.2022, 10:56
Ogromny sukces God of War z 2018 roku dawał jasno do zrozumienia, że odpowiedzialne za grę Sony Santa Monica prędzej czy później zapowie kontynuację przygód Kratosa i Atreusa. Tak się stało w zeszłym roku, choć na ten moment o God War: Ragnarok wiemy tylko to, że powstaje. Okazuje się również, że deweloperzy pracują nad jeszcze jednym, niezapowiedzianym dotychczas projektem.
0 Udostępnień

Nowy projekt twórców God of Wara

Zapowiedziany podczas jednego z jesiennych pokazów Sony God of War: Ragnarok ma ukazać się jeszcze w tym roku na PlayStation 5, ale są również plotki o wersji na PS4. Reboot z 2018 roku okazał się na tyle udany (ponad 10 milionów sprzedanych kopii do maja 2019 roku), że kwestią czasu było, kiedy pojawią się wzmianki o kontynuacji rodzinnych przygód Kratosa.

Tymczasem okazuje się, że dla Sony Santa Monica Ragnarok to nie jedyny projekt – z opublikowanego na Twitterze ogłoszenia o pracę wynika, że deweloperzy mają w zanadrzu jeszcze jeden, niezapowiedziany dotychczas projekt. Nie wiadomo na razie, czym on może być, ale wiadomo przynajmniej, że coś jest na rzeczy.

Nowy dyrektor artystyczny poszukiwany

Sony Santa Monica poszukuje aktualnie nowego dyrektora artystycznego, którego zadaniem będzie m.in.:

Opracowanie estetycznych filarów projektu, aby można go było wykonać za pomocą zdefiniowanych specyfikacji, materiałów referencyjnych i przewodników po stylach dla środowisk, postaci i stworzeń, rekwizytów, oświetlenia i efektów specjalnych. Konieczne będzie upewnienie się, że wszystkie zasoby artystyczne są najwyższej jakości i podtrzymują dotychczasową wizję gry.

Biorąc jednak pod uwagę, że to dopiero pierwsza wzmianka o nowej grze, należy zakładać, że proces produkcji jest jeszcze na bardzo, ale to bardzo, wczesnym etapie. Priorytetem dla Sony Santa Monica zdaje się być teraz wydanie God of War: Ragnarok, by był on możliwie jak najlepszy. Czy tak właśnie będzie? Przekonamy się w ciągu najbliższych miesięcy, o ile rzecz jasna gra nie doczeka się przesunięcia.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments