Good Girls. Kiedy premiera trzeciego sezonu?

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 1.07.2020, 14:48 Aktualizacja: 1.07.2021, 15:04
Historie o kobietach cieszą się szczególną popularnością. Produkcji z żeńskimi bohaterkami na pierwszym planie nie brakuje także w ofercie Netflix – Klub opiekunek, Czy mnie słyszysz?, Betty… Przykładów nie brakuje. Jednym z nich jest także Good Girls. W oczekiwaniu na trzeci sezon serialu przybliżamy na jego temat najważniejsze informacje.
premiera 3. sezonu Good Girls na Netflix już w lipcu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 3. sezonu Good Girls poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera 3. sezonu Good Girls?

Co prawda premiera trzeciego sezonu odbyła się już w lutym i kolejne odcinki transmitowano do maja, lecz dla nas najważniejsze pozostaje trafienie najnowszych odcinków Good Girls na platformę Netflix. Stanie się to pod koniec miesiąca – w niedzielę, 26 lipca.

W oczekiwaniu na ten dzień zachęcamy do zapoznania się z naszym comiesięcznym zestawieniem filmowych oraz serialowych nowości platformy. Lipiec 2020 szykuje się na Netflix naprawdę ciekawie. Już pierwszego dnia do oferty trafi kilkadziesiąt licencjonowanych filmów, więc z pewnością warto przestudiować oficjalną rozpiskę premier!

Żeński skok na supermarket

Fabularnie serial skupia się na losach trzech kobiet – siostrach Beth i Annie oraz ich przyjaciółce Ruby. Bohaterkom doskwierają rozmaite problemy, a najpoważniejszym z nich jest nie najlepsza kondycja finansowa. Nie zamierzają jednak dłużej czekać na przychylność losu, wygraną w totka albo inne niespodziewane rozstrzygnięcie. Potrzeba uniknięcia bankructwa jest tak wielka, że są zdolne do wszystkiego. Nawet do stania się złodziejkami.

Jaki cel obiera tercet zdeterminowanych, odważnych kobiet? Lokalny supermarket, w którym na co dzień na stanowisku kasjerski pracuje Annie. Misja zostaje wykonana, pieniądze udało się ukraść i można zacząć wieść spokojne, bezstresowe życie, nie martwiąc się o dostęp do gotówki. Skok na supermarket to jednak tylko początek i to wcale nie lepszego życia, lecz poważnych kłopotów, z których bohaterki będą musiały się wykaraskać.

Kogo zobaczymy w najnowszych odcinkach?

W 3. sezonie Good Girls nie zabraknie stałych już członków obsady. W najnowszych odcinkach pojawią się między innymi

  • Christina Hendricks – Beth Boland
  • Retta – Ruby Hill
  • Mae Whitman – Annie Marks
  • Matthew Lillard – Dean Boland
  • Manny Montana jako Rio

Trzeci sezon serialu Good Girls liczy jedenaście, około czterdziestopięciominutowych epizodów.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments