GTA 5. Los Santos Summer Special już jutro!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 10.08.2020, 13:19 Aktualizacja: 10.08.2021, 13:20
Zapewne nieprędko doczekamy się nowej odsłony serii GTA. Na osłodę dla (nie)cierpliwie wyczekujących fanów pozostają aktualizacje dla pozostałych tytułów wchodzących w skład cyklu. Najnowszą przewidziano dla GTA Online, czyli wieloosobowego tryb gry w GTA 5. Premiera Los Santos Summer Special już jutro!
Summer Special to aktualizacja GTA Online
0 Udostępnień

W artykule na temat Los Santos Summer Special w GTA 5 poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Los Santos Summer Special w GTA 5?

O wydaniu aktualizacji dla GTA Online zaczęto szerzej mówić pod koniec minionego lipca. Los Santos Summer Special stanie się dostępne już niebawem – dokładnie 11 sierpnia. Jutrzejsza premiera to nie tylko miły gest ze strony deweloperów ze studia Rockstar, lecz także wynik zaangażowania użytkowników.

W ubiegłym miesiącu gracze zorganizowali rozmaite akcje, aby wpłynąć na twórców i wydać rozszerzenia dla Read Dead Online oraz GTA Online. Udało się im osiągnąć zakładane rezultaty. Niedawno wydano The Naturalist, czyli aktualizację dla pierwszego z wymienionych tytułów, już jutro natomiast czeka nas szereg usprawnień dla drugiego.

Co zaoferuje aktualizacja GTA Online?

Przede wszystkim po zaktualizowaniu GTA Online o Los Santos Summer Special możemy się spodziewać nowych misji kooperacyjnych, które rozegrane zostaną na pokładzie sunącego przez morze jachtu, ale nie zabraknie również zadań zakładających opuszczenie ekskluzywnej łodzi i zanurkowanie w głębokościach. W misjach weźmiemy udział indywidualnie lub w trybie kooperacji z maksymalnie trzema członkami drużyny.

Do map trybów adwersarza dołącza Diamond Casino & Resort, wojny handlowe zaś mogą nam dostarczyć zupełnie nowych nagród oraz odbędą się w zupełnie nowych, nieznanych nam dotychczas sceneriach. Co szczególnie istotne – w ofercie sprzedażowej sklepów motoryzacyjnych pojawią dziesiątki nowych pojazdów: od samochodów terenowych, przez przerabiane wozy sportowe, po bolidy.

Poza innymi nieokreślonymi jeszcze precyzyjnie ulepszeniami oraz poprawkami twórcy ze studia Rockstar North zapowiedzieli szereg cotygodniowych wydarzeń specjalnych oraz bonusów w najbliższych miesiącach. Przy takim zastrzyku nowych atrakcji dla GTA Online nawet najwięksi malkontenci i zniecierpliwieni użytkownicy wyczekujący na zupełnie nową odsłonę serii nie powinni się czuć znudzeni.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments