Hyrule Warriors: Age of Calamity z rekordem sprzedaży

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 26.11.2020, 11:22 Aktualizacja: 26.11.2021, 11:22
Studio Koei Tecmo ma powody do świętowania – ich najnowsza produkcja, będąca prequelem The Legend of Zelda: Breath of The Wild z 2017 roku, stała się właśnie najszybciej sprzedającą się grą tego japońskiego dewelopera. Hyrule Warriors: Age of Calamity ukazało się w zeszły piątek, a tytuł w raptem 4 dni od premiery pobił rekord ustanowiony przez poprzednie produkcje tego studia.
0 Udostępnień

Gry mosu ciągle w modzie

Ledwie tydzień temu wspominałem o bardzo przyzwoitych cenach nowej gry od japońskiego studia Koei Tecmo, Hyrule Warriors: Age of Calamity. Produkcja jest prequelem wydanego w 2017 roku Breath of The Wild i choć fani czekają na pełnoprawną kontynuację wspomnianego tytułu, to z radością sięgnęli również po ten spin-off.

Deweloperzy poinformowali serwis Famitsu, że nowa odsłona cyklu Warriors sprzedała już 3 miliony egzemplarzy, wliczając w to zarówno kopie fizyczne, jak i cyfrowe i to w zaledwie cztery dni od premiery. Tym samym tytuł stał się najpopularniejszą grą studia, przebijając inne tytuły studia z gatunku mosu, w tym Dynasty Warriors i Fire Emblem Warriors. Wynik jest tym bardziej imponujący, że gra ukazała się tylko na Switchu.

Osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w Hyrule Warriors: Age of Calamity, mogą skorzystać z darmowego dema dostępnego na eShopie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments