Invincible. Oficjalna zapowiedź serialu w Amazon Prime Video

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 9.10.2020, 11:29 Aktualizacja: 9.10.2021, 11:29
Przypuszczalnie Invincible nie stoi w jednym rzędzie popularności obok Batmana czy Spider-Mana, ale niebawem jego pozycja w polskim zainteresowaniu popkulturą może być tylko wyższa. W naszym kraju z powodzeniem wydawane są zbiorcze tomy przygód tytułowego bohatera, a już w przyszłym roku w Amazon Prime Video odbędzie się premiera adaptacji komiksu Roberta Kirkmana.
0 Udostępnień

Nastoletni superbohater

W lipcu bieżącego roku na komiksowym rynku w Polsce ukazał się ósmy, zbiorczy tom Invincible – zawierający przygody tytułowego bohatera, na co dzień znanego jako Mark Grayson. Autorem scenariuszy jest Robert Kirkman, znany powszechnie jako twórca serii The Walking Dead, która doczekała się popularnej adaptacji serialowej. Niebawem na ekranie zagości Invincible. Otrzymaliśmy już pierwszą oficjalną zapowiedź nadchodzącej animowanej produkcji.

W Invincible istotny wątek odgrywa relacja pomiędzy tytułowym bohaterem a jego ojcem (Omni-Manem, najpotężniejszym superbohaterem na Ziemi), po którym odziedziczył wyjątkowe moce, czyniące nastoletniego chłopaka herosem. Biorąc pod uwagę wiek bohatera, poradzenie sobie i opanowanie nadzwyczajnych mocy może się okazać prawdziwym wyzwaniem i nie zawsze w pozytywnym znaczeniu zmieniającym jego rzeczywistość. Życie początkującego superbohatera z pewnością nie jest usłane różami. Komiks wyróżnia się sporą ilością akcji oraz dawką wielkich emocji, co powinno zapewnić niemałe wrażenia podczas oglądania serialu.

W animowanej produkcji usłyszymy głosy takich aktorów jak Steven Yeun, J.K. Simmons, Sandra Oh czy Mark Hamill. Zwłaszcza udział ostatniego z wymienionych napawa szczególnym optymizmem i zachęca do zapoznania się z ośmioodcinkowym serialem. Kiedy będziemy mogli to uczynić? Konkretnej daty jeszcze nie poznaliśmy, lecz możemy być pewnie tego, że premiera Invincible odbędzie się w 2021 roku.

 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments