It Takes Two. Gra notuje znakomity wynik sprzedaży

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 26.04.2021, 12:36 Aktualizacja: 26.04.2022, 12:37
Wysokie oceny z recenzji przełożyły się na wyniki sprzedaży. Hazelight Studios pochwaliło się sukcesem platformówki It Takes Two.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Pod koniec marca bieżącego roku na rynku gier wideo zadebiutowała platformówka It Takes Two. Tytuł ukazał się w wersjach na szereg urządzeń: PC, PlayStation 4, Xbox One oraz konsole nowej generacji PlayStation 5 i Xbox Series X. Od czasu premiery średnia ocen na portalu Metacritic oscyluje wokół 90%, a w przypadku innych serwisów także można mówić o silnej rekomendacji. Nic zatem dziwnego, że po grę sięgnęło szerokie grono odbiorców.

Wynikami sprzedaży It Takes Two pochwalił się za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter producent gry, Hazelight Studios. Mowa o ponad 1 milionie sprzedanych egzemplarzy. Naturalnie osiągnięty rezultat stale rośnie i liczby będą tylko okazalsze.

Przypomnijmy, że wydawana przez Electronic Arts produkcja oferuje rozgrywkę wyłącznie duetowi użytkownikom. W dwuosobowym trybie kooperacji gracze wcielają się w skonfliktowane ze sobą małżeństwo, które doświadcza metamorfozy w małego rozmiaru laleczki, wykonane przez chcącej nie dopuścić do rozwodu rodziców córki. Na parę czeka zupełnie nowa, pełna przygód rzeczywistość, której muszą sprostać, aby móc wrócić do naturalnej formy życia.

 

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments