It Takes Two. Josef Fares da tysiąc dolarów każdemu, kto znudzi się jego nową grą

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 18.02.2021, 14:41 Aktualizacja: 25.03.2022, 9:25
Założyciel szwedzkiego Hazelight Studios ponownie wywołuje szum wokół swojej osoby, jednak tym razem udało mu się uniknąć używania niecenzuralnych słów. Josef Fares w wywiadzie dla Game Informera powiedział, że da tysiąc dolarów każdemu, kto znudzi się jego nową produkcją, It Takes Two. Stawia jednak jeden warunek: szczerość.
0 Udostępnień

Akcja marketingowa czy faktyczna obietnica?

Podczas ostatniego The Game Awards została zaprezentowana nowa gra Hazelight Studios, twórców ciepło przyjętego A Way Out. It Takes Two to nietypowa gra zręcznościowo-logiczna, w której kluczowa będzie współpraca z drugim graczem (stąd nazwa produkcji). Tytuł opowie historię skłóconego małżeństwa, które pewnego dnia zostaje przemienione w parę lalek. By powrócić do wcześniejszej postaci bohaterowie będą musieli się pogodzić i ma w tym pomóc wykonywanie kolejnych zadań wymagających współpracy.

It Takes Two pojawi się w przyszłym miesiącu, a Josef Fares, założyciel szwedzkiego studia, zdaje się mieć świadomość, że w świecie elektronicznej rozrywki dzieje się tak wiele, że tradycyjnymi metodami ciężko byłoby mu się przebić do szerszego grona odbiorców. Stąd w wywiadzie dla Game Informera wspomniał, że da tysiąc dolarów każdej osobie, która znudzi się jego nową grą.

Pewność siebie godna pozazdroszczenia

To rzecz, którą mogą zagwarantować – Grając w It Takes Two jest niemożliwym znudzenie się, a, możesz mnie zacytować, każdy, kto twierdzi inaczej, dostanie ode mnie tysiąc dolarów. Możecie umieścić to w nagłówku artykułu. Totalnie dam “tysiaka” każdemu, kto powie mi, że It Takes Two go nie zaskakuje. Musi to być jednak szczera wypowiedź.

Czytamy w tekście. Fares znany jest ze swoich bombastycznych wypowiedzi – wystarczy przypomnieć “Walić Oscary” (wersja lżejsza) wypowiedziane podczas The Awards w 2017 roku. Przypomnijmy, że wtedy również Hazelight Studios było na kilka miesięcy przed wydaniem gry – mowa o pierwszym projekcie nowego studia Faresa, czyli A Way Out. Pozostaje zatem poczekać na tysiącdolarowe przelewy na konto znudzonych – podejrzewam, że ci zaczną wyrastać po premierze It Takes Two niczym grzyby po deszczu, niezależnie od tego, czy gra okazała się nużąca – produkcją, która pojawi się 26 marca na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One i konsolach obecnej generacji.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments