Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko). Premiera 2. sezonu w Netflix już w lipcu

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 30.06.2020, 13:21 Aktualizacja: 30.06.2020, 13:21
Wiele produkcji, które można zobaczyć na platformie Netflix, ma charakter edukacyjny, wychowawczy. Do niektórych należy jednak podejść z większym dystansem i niekoniecznie czerpać z nich jakąkolwiek lekcję, lecz traktować jako zwyczajną rozrywkę. W lipcu w Netflix odbędzie się premiera 2. sezonu serialu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko).
premiera 2. sezonu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) już w lipcu
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 2. sezonu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera 2. sezonu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)?

Niemiecka produkcja z gatunku coming of age, czyli opowieści o specyfice dojrzewania bohatera i przechodzenia z okresu młodości w dorosłość, powraca po roku przerwy. Drugi sezon serialu trafi do bazy danych popularnej wypożyczalni Netflix już 21 lipca, w dość nietypowy jak na premierę wtorkowy dzień.

To oczywiście tylko jedna z całego szeregu wakacyjnych propozycji na umilenie wolnego czasu. Ze wszystkimi filmowymi oraz serialowymi nowościami w Netflix na lipiec 2020 zapoznacie się dzięki naszemu comiesięcznemu zestawieniu. W lipcu wśród premier znajdą się tak hitowe tytuły jak Klątwa Ju-on: Początek czy 2. sezon Umbrella Academy.

Internet dźwignią handlu narkotyków

Fabuła niemieckiego serialu powstała na bazie inspiracji prawdziwymi wydarzeniami sprzed pięciu lat, które rozegrały się w Lipsku. Głównym bohaterem ekranowej opowieści jest licealny wyrzutek, Moritz Zimmermann. Nastolatek marz o jednym – odzyskać miłość. Co może być środkiem do realizacji tego celu? Wręczenie bukietu róż, a może zagranie na gitarze pod balkonem? Nic z tych rzeczy. Chodzi bowiem o sprzedaż narkotyków.

Do współpracy w początkowo niewinnie rozkręcającym się amatorskim biznesie Moritz zaprasza swojego najlepszego kumpla, Lenny’ego. Nastolatkowie nie decydują się na handel „na ulicy”, w mrocznych zakątkach obskurnych przedmieść, lecz sprzedaż prowadzą za pośrednictwem Internetu. Opcja online okazuje się niezwykle trafna i działalność Moritza gwałtownie rośnie w siłę. Wszystko ma jednak swoje granice, a w pewnym momencie kolejne rzeczy zaczynają się wynikać spod kontroli. Jak w tej sytuacji odnajdzie się nastoletni protagonista?

Kto wystąpi w drugim sezonie?

W najnowszych odcinkach pojawią się niemieccy aktorzy, którzy dali już się poznać polskiej widowni za sprawą 1. sezonu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko).

  • Maximilian Mundt – Moritz Zimmermann
  • Danilo Kamperidis – Lenny Sander
  • Anna Lena Klenke – Lisa Novak
  • Luna Baptiste Schaller – Gerda
  • Damian Hardung – Daniel Riffert

Nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej liczby odcinków drugiego sezonu. Przypomnijmy, że pierwszą odsłonę serialu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) tworzyło sześć epizodów.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments