Jeszcze nigdy… Premiera 1. sezonu dziś w Netflix!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 27.04.2020, 9:08 Aktualizacja: 27.04.2021, 9:09
W czasie zmagań z koronawirusem użytkownicy platformy Netflix nadrabiają filmowe oraz serialowe zaległości. Wreszcie musi przyjść jednak ochota na obejrzenie czegoś nowego, a jak wiadomo – kina pozostają zamknięte. Pod koniec kwietnia taką szansę stworzy premiera 1. sezonu komediowego serialu Jeszcze nigdy...
hinduska nastolatka w USA,
5 Udostępnień

W artykule na temat premiery 1. sezonu Jeszcze nigdy… w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy premiera Jeszcze nigdy… w Netflix?

Od dobrych kilku tygodni w zaistniałej sytuacji na całym świecie mocno cierpią nie tylko interesy gospodarcze wielu państw, lecz także te związane z życiem kulturalnym. Środowisko filmowe zwłaszcza. Na szczęście żyjemy w dobie Internetu oraz wirtualnych wypożyczalni, a oferta Netflix na kwiecień 2020 prezentuje się dość imponująco. Nawet pod koniec miesiąca!

obsada serialu jeszcze nigdy... będzie miała szansę wykazać się na ekranie po raz pierwszy

27 kwietnia na platformę Netflix trafia Mamma Mia! Here We Go Again i ta musicalowa, pełna humoru i dobrej rozrywki opowieść umili czas wielu osobom, które nie są już w stanie znieść powszechnych ograniczeń. Na ostatni poniedziałek bieżącego miesiąca Netflix planuje jeszcze jedną nowość – może nie tak gorąco zapowiadaną, ale przypuszczalnie równie zabawną co film Ola Parkera.

Mowa o pierwszym sezonie dziesięcioodcinkowego serialu Jeszcze nigdy…

Fabuła oparta na prywatnej historii scenarzystki

W świecie kina twórcy bardzo często inspirują się w mniejszym lub większym stopniu własnym życiorysem. Czasami są to niemal w zupełności przeniesione na ekran wątki, innym razem swobodna inspiracja jakimiś doświadczeniami. Drugi z przypadków dotyczy Mindy Kailing, która we współpracy z Lang Fisher, napisała scenariusz oparty na swojej prywatnej historii.

Stąd Jeszcze nigdy… rysuje się nam jako opowieść o nastoletniej Amerykance o indyjskich korzeniach, która wchodzi w jeden z najważniejszych etapów w życiu każdego człowieka – okres dojrzewania i dorastania. Na protagonistkę komediowego serialu czekają rozmaite perypetie, rozpoczynające się od takich wydarzeń jak pierwszy dzień w nowej szkole.

Tematyka produkcji nie wyda nam się szczególnie zaskakująca, jeżeli pomyślimy o dość często spotykanych na platformie Netflix filmach lub serialach poświęconym młodym bohaterom. Najwyraźniej jest to ten typ opowieści, po który żądna barwnych przygód widownia sięga regularnie. Czy Jeszcze nigdy… także odniesie sukces i wzbudzi wystarczające zainteresowanie?

Obsada Jeszcze nigdy… ma szansę na wybicie się

W serialu nie zobaczymy hollywoodzkich twarzy, ale być może czekają na nas nieznane dotąd aktorskie talenty i za jakiś czas powszechnie kojarzone staną się wybrane z poniższej listy nazwiska. W obsadzie Jeszcze nigdy… znajdą się:

  • Maitreyi Ramakrishnan – Devi
  • Richa Moorjani – Kamala
  • Benjamin Norris – Trent Harrison
  • Adam Shapiro – Mr. Shapiro
  • Ramona Young – Eleanor

Pierwszy sezon liczy dziesięć epizodów i został wyreżyserowany przez duet Tristram Shapeero – Kabir Akhtar.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments