John Rambo w Call of Duty: Warzone!

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 11.05.2021, 12:43 Aktualizacja: 11.05.2022, 12:43
Poznaliśmy dokładną datę dołączenia przez Johna Rambo do świata Call of Duty: Warzone.
0 Udostępnień

Fot. GameSpot/Twitter

John Rambo, czyli bohater serii filmów akcji oraz cyklu powieści Davida Morrella, już niebawem zawita w świecie gier. Ze słynnym weteranem wojny wietnamskiej spotkamy się w Call of Duty: Warzone. Oczywiście chodzi o ekranowy wizerunek bohatera, który na początku lat 80. wykreował Sylvester Stallone, tworząc jednocześnie jedną ze swoich najsłynniejszych ról w całej karierze.

Na oficjalnym koncie Call of Duty na portalu społecznościowym Twitter opublikowano krótki teaser, który zapowiada debiut Rambo. Heros kina akcji wyposażony jest w swój charakterystyczny łuk oraz przepaskę na czole. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, czy Rambo będzie mógł pojawić się w grze na zasadzie płatnej skórki.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Warzone darmowa sieciowa strzelanka FPP z trzema trybami rozgrywki (dwa warianty Battle Royale oraz Plunder), która w marcu poprzedniego roku zadebiutowała w wersjach na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Bazuje na grze Call of Duty: Modern Warfare i stąd m.in. akcja rozgrywana w mieście Werdańsk. Za dystrybucję przygotowanego przez studia Raven Software i Infinity Ward tytułu odpowiada firma Activision Blizzard.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments