John Wick Hex. Premiera gry z Keanu Reevesem na PS4 już w maju!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 30.04.2020, 11:04 Aktualizacja: 30.04.2021, 11:04
W ostatnim czasie o Keanu Reevesie mówi się sporo za sprawą jego udziału w Cyberpunk 2077, ale nieustanna sława kanadyjskiego aktora to także efekt stale rozwijanej filmowej serii John Wick. Fenomen jej trzech części okazał się na tyle spory, że w zeszłym roku powstała gra na PC. W obecnym przewidziana jest z kolei premiera John Wick Hex na PS4. To już w maju!
john wick hex to gra na podstawie filmu z keanu reevesem
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery John Wick Hex w wersji na PlayStation 4 poruszone zostały następujące tematy:

Na kiedy wyznaczono datę premiery John Wick Hex?

John Wick Hex w wersji na Microsoft Windows oraz macOS ukazał się w październiku minionego roku. Po nieco ponad pół roku w tę opartą na filmowej serii grę akcji będą mogli zagrać również użytkownicy konsol od studia Sony.

Premiera John Wick Hex w wydaniu na PlayStation 4 odbędzie się już 5 maja. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów Keanu Reevesa, którzy oczekiwali na jego pojawienie się w przełożonej z kwietnia na wrzesień premierze Cyberpunk 2077.

O gameplayu John Wick Hex

Na pewno wielu zainteresowanych zdążyło sobie zadać pytanie, czy w omawianej grze pojawi się Keanu Reeves. Jak najbardziej, choć nie będzie to typowy udział aktora, który użyczył swojego wizerunku i został specjalnie wygenerowany graficznie na potrzeby projektu.

Tytułowy John Wick będzie postacią bardziej komiksową, ponieważ zaprojektowana przez Bithell Games oraz wydana przez Good Shepherd Entertainment gra stanowi przykład całkiem przyzwoicie przygotowanej animacji.

Oczywiście nie będzie zaskoczeniem stwierdzenie, że podczas rozgrywki wcielamy się w Johna Wicka. Podstawowe zadanie stanowi uratowanie przyjaciół bohatera – Winstona i Charona, co prowadzi do wielu mniej lub bardziej wymagających potyczek.

Twórcy przyznają i miejmy nadzieję, że nie jest to prostym chwytem marketingowym, że wszelkie pojedynki opracowano w ściślej współpracy z ekipą odpowiedzialną za filmową serię, aby pod względem rozmaitych technik walk gra była jak najbliższa ekranowemu pierwowzorowi.

Ponadto poza typową akcją w premierowym John Wick Hex nie zabraknie również wyzwań bardziej intelektualnych, gdy trzeba się będzie wykazać odpowiednim myśleniem oraz zdolnością dobrania właściwej strategii.

Ile zapłacimy za John Wick Hex?

Na ten moment nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej polskiej ceny za grę. Nie brakuje doniesień, że zagraniczny koszt wyniesie $19.99, zatem można oszacować, że na rodzimym rynku John Wick Hex w wersji na PlayStation 4 dostaniemy za około 90 złotych.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments