Judgment z debiutem na PS5 i XSX już w tym tygodniu

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 19.04.2021, 12:26 Aktualizacja: 19.04.2022, 12:26
Judgment to kolejna produkcja, która zmierza na konsole nowej generacji Sony oraz Microsoftu.
0 Udostępnień

Źródło: PlayStation Store

Niedawno na oficjalnym profilu Allegro pojawiła się możliwość zakupu PlayStation 5, zatem grono nowych szczęśliwców, którzy weszli w posiadanie konsoli nowej generacji od Sony, może rozważać dobór przeznaczonych na nie gier – podobnie jak właściciele Xbox Series X od Microsoftu. Już w tym tygodniu jedną z takich propozycji stanie się Judgment.

Pierwotnie wydaną w 2019 roku przez firmę SEGA produkcję dedykowano konsolom PlayStation 4. Tytuł, za którego opracowanie odpowiada Ryu Ga Gotoku Studio, spotkał się z ciepłym przyjęciem, co potwierdzają wysokie noty na portalu Metacritic. W recenzjach często podkreśla się znakomicie rozpisaną historię oraz charakterystykę postaci, a to przecież kluczowe dla opowieści detektywistycznych.

W głównego bohatera, prowadzącego śledztwo kryminalne, wcielą się niebawem użytkownicy PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Judgment w wydaniu na konsole nowej generacji trafi do sprzedaży już w najbliższy piątek, 23 kwietnia. W porównaniu do wersji na PS4 można się spodziewać odświeżonej warstwy wizualnej oraz usprawnionych loadingów.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments