Klątwa Ju-On: Początek. Premiera w Netflix już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 3.07.2020, 13:06 Aktualizacja: 3.07.2021, 13:08
Amerykanie potrafią garściami czerpać z japońskiej kinematografii i przenosić figury grozy na rodzimy grunt. Jednym z najbardziej znanych przykładów jest hollywoodzki remake Klątwy. W tym roku Ju-On ponownie zagości na ekranie – na szczęście tylko za sprawą japońskich filmowców. Premiera nowego serialu grozy w Netflix!
wśród najciekawszych premier Netflix na lipiec 2020 jest Klątwa Ju-On: Początek
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 1. sezonu Klątwa Ju-On: Początek poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera 1. sezonu Klątwa Ju-On: Początek?

Lipiec w serwisie Netflix rozpocznie się z mocnym przytupem – już dziś do bazy danych wypożyczalni trafi Klątwa Ju-On: Początek. Sam tytuł przytoczonej produkcji broni się ze względów marketingowych i na pewno zgromadzi przed ekranami niemałą widownię. Poza tym to horror, jeden z najpopularniejszych filmowych gatunków świata.

Dla użytkowników, którzy niekoniecznie lubią się chować pod kołdrą i mieć powody do spania przy zapalonym świetle, alternatywnym rozwiązaniem pozostanie włączenie pierwszego sezonu Klubu opiekunek. A to nie jedyne premiery, których możemy się spodziewać w lipcu na Netflix. Ze wszystkimi filmowymi oraz serialowymi nowościami na platformie zapoznacie się dzięki naszemu comiesięcznemu zestawieniu.

Wszystko ma swój początek, czyli o narodzinach klątwy

Pomimo że oryginalny tytuł produkcji brzmi Ju-on: Origins, to za jej przygotowanie odpowiadają japońscy filmowcy i na ekranie zobaczymy japońskich aktorów. Notabene to pierwszy wyprodukowany dla japońskiego serwisu Netflix horror. To, że Amerykanie nie poradzili sobie z tym materiałem, udowodnili kilkakrotnie. Dlatego całe szczęście, że o genezie śmiertelnej klątwy opowiedzą osoby z kraju, które mają o jej istocie największe pojęcie.

Na temat fabuły nie wiemy jeszcze zbyt wiele, choć podstawowym wątkiem będą losy badacza zjawisk nadprzyrodzonych, który poszukuje przeklętego domu, aby zbadać dawną historię zamieszkujących w nim matki i jej dziecka. Oczywiście osoby zaznajomione z japońskimi oryginalnymi filmami czy nawet amerykańskimi remake’ami doskonale wiedzą, o jakich bohaterach i jakiego rodzaju tragedii mowa. Niemniej serial Klątwa Ju-On: Początek może nam rzucić nowe spojrzenie na historię domu i tylko naiwnie myśleliśmy, że to, co najstraszniejsze, jest już za nami.

Kto wystąpi w serialu?

W chwili premiery nieznane są jeszcze imiona występujących w omawianej produkcji bohaterów, ale wiemy, że pojawią się w niej następujący aktorzy:

  • Yoshiyoshi Arakawa
  • Seiko Iwaido
  • Kaho Tsuchimura
  • Shinsuke Kato
  • Tokio Emoto

Na ten moment nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona liczba odcinków pierwszego sezonu, co na pewno nie wpłynie na ogromne zainteresowanie serialem. Premiera Klątwa Ju-On: Początek już dziś!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments