Land of War: The Beginning. Opublikowano nowy gameplay

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 11.05.2021, 12:51 Aktualizacja: 11.05.2022, 12:51
Nowy materiał promujący Land of War: The Beginning to gameplay z misji kampanijnej.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Już za nieco ponad dwa tygodnie, dokładnie 27 maja, chętni gracze przeniosą się do okresu II wojny światowej, aby wcielić się w Piotra Kowalskiego i wziąć bezpośredni udział w bitwach z lat 1939-1945. Poza typowymi żołnierskimi, batalistycznymi zmaganiami nie zabraknie także misji szpiegowskich. O tym, czego możemy się spodziewać po zapowiadanej Land of War: The Beginning, dowiemy się ze świeżo opublikowanego materiału promującego grę.

Producenci oraz wydawcy z polskiego studia MS Games opublikowali bowiem trwający ponad dwadzieścia minut film, zapoznający widza z mechanizmami rozgrywki. Gameplay wzbogacono komentarzem. Akcja rozgrywa się w okopach, a to, co zwraca szczególną uwagę, to dostęp do rozbudowanego repertuaru broni.

 

Pod kątem fabularnym Land of War: The Beginning ma stanowić kompromis pomiędzy ukazaniem autentycznych, historycznych wydarzeń a prezentacją wątków napisanych specjalnie dla gry.

Szczególnym walorem produkcji powinna być jej strona plastyczna — pieczołowicie przygotowane kostiumy i scenografia oraz uzbrojenie żołnierzy Wojska Polskiego i zachodnich przeciwników. Land of War: The Beginning ukaże się wyłącznie w wersji na PC. Grę będzie można zakupić za pośrednictwem platformy Steam.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments