Łasuch. Premiera serialu w czerwcu w Netflix

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 4.05.2021, 12:53 Aktualizacja: 4.05.2022, 12:53
W czerwcu fani komiksów będą mogli obejrzeć kolejną serialową adaptację historii obrazkowych. Na platformę Netflix trafi Łasuch.
0 Udostępnień

Fot. Materiały od Netflix

Na platformie Netflix zameldował się pierwszy zwiastun zapowiadający Łasucha – serialową adaptację komiksu autorstwa Jeffa Lemire’a. Obrazkowa historia kanadyjskiego scenarzysty oraz rysownika ukazywała się na rynku w latach 2009-2013. W zeszłym roku natomiast zaczęto wydawać sequel zatytułowany The Return.

Lemire stworzył postapokaliptyczną wizję świata, w którym na skutek infekcji wymarła spora część ludzkości, a kolejne pokolenia przychodzą na świat w formie hybrydy ludzi i zwierząt. Jednym z takich przypadków jest tytułowy bohater. Ze względu na specyfikę swojej fizyki musi walczyć o przetrwanie i uciekać przed tymi, którzy pragną go złapać i otrzymać wyznaczoną nagrodę.

Na serial składać się będzie osiem epizodów. Za produkcję adaptacji odpowie Team Downey, czyli popularny aktor Robert Downey Jr. oraz jego żona Susan Downey. Dotychczasowe zapowiedzi Łasucha sugerują, że historia zostanie obdarta z depresyjnego nastroju z literackiego oryginału i wpisana w konwencję familijnego kina fantasy. W związku z tym z pewnością nie wszyscy miłośnicy komiksowego utworu Lemire’a poczują się usatysfakcjonowani.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments