League of Legends. Poradnik widza Mistrzostw Świata

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 23.09.2020, 10:21 Aktualizacja: 23.09.2021, 10:21
Co prawda hasło Mistrzostwa Świata kojarzymy głównie ze sportem w tradycyjnym wydaniu, to mundialowych zmagań nie brakuje również w przestrzeni esportowej. Już niebawem pod koniec września rozpoczną się najważniejsze rozgrywki w popularnej grze sieciowej League of Legends. Nie zabraknie w nich polskiej reprezentacji.
0 Udostępnień

Mistrzostwa LoL już we wrześniu

Dopiero co informowaliśmy o wielkim sukcesie polskich zawodników w European Masters, którzy z drużyną AGO Rogue zostali mistrzami Europy, a już podajemy komunikat dotyczący kolejnej wielkiej imprezy związanej z jedną z najpopularniejszych gier sieciowych. Tym razem wykraczamy poza kontynent, ponieważ mowa o Mistrzostwach Świata. Rozgrywki wystartują już niebawem, w piątek, 25 września.

To spektakularne wydarzenie w świecie esportu, skupiające uwagę milionów widzów z całego globu. Ponadto Mistrzostwa Świata stwarzają szansę na to, aby poczuć atmosferę towarzyszącą największym esportowym zawodom na świecie. Z tej okazji dla zagorzałych sympatyków League of Legends oraz pozostałych osób, które być może dopiero rozważają rozpoczęcie przygody z esportem, studio Riot Games przygotowało animację przedstawiającą podstawy rozgrywki oraz format zbliżającego się turnieju, w którym Polacy mają wyjątkowo dużą reprezentację.

Poradnik dla mundialowego widza

Mistrzostwa Świata będzie można śledzić na kanale Polsat Games oraz na platformach Twich, YouTube oraz w dedykowanym serwisie Riot Games lolesports.com

Bez wątpienia warto się zapoznać ze specjalnymi dwoma materiałami. A więc chcesz oglądać Mistrzostwa? to szybki samouczek, przybliżający podstawy rozgrywek i pomagający odbiorcom w zrozumieniu przebiegu rywalizacji. To odpowiedni film zwłaszcza dla tych, którzy dotychczas nie obcowali z League of Legends.

Drugi z materiałów to Więcej niż gra. Zawiera opowieść o rodzimym esporcie, przygotowaną przez studio Riot Games z okazji pierwszej dekady gry w Polsce.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments