LEGO Friends Apartments. Gratka dla fanów serialu

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 13.05.2021, 12:03 Aktualizacja: 13.05.2022, 12:03
Grupa LEGO przygotowało nowy zestaw – dedykowany przede wszystkim widzom kultowego, komediowego serialu Przyjaciele.
0 Udostępnień

Fot. materiały prasowe

W katalogu nowości od grupy LEGO już niebawem znajdzie się zestaw nawiązujący do powszechnie lubianego, wciąż popularnego i bawiącego kolejne pokolenia serialu Przyjaciele, premierowo pokazywanego w latach 1994-2004. Miłośnicy amerykańskiej telewizyjnej produkcji będą mogli zbudować znane im z ekranu lokacje.

Na zestaw LEGO Friends Apartments składa się blisko 2050 elementów. Po odpowiednim ułożeniu klocków powstaną nowojorskie apartamenty Moniki i Rachel oraz Chandlera i Joeya. Poszczególne przedmioty i obiekty odwołują się do konkretnych scen z sitcomu – Monica z indykiem na Święto Dziękczynienia, kajak, czyli jedyny mebel u Joeya i Chandlera czy domek dla lalek Phoebe, który stanął w płomieniach. A to tylko przykładowe rekwizyty – w LEGO Friends Apartments znajdziemy ich zdecydowanie więcej.

Podobnie jak charakterystycznych i pamiętnych strojów ulubionych postaci – Rachel w spódnicy w kratę, Ross w przyciasnych skórzanych spodniach, Monica w fartuchu, Phoebe o klasycznym „kwiatowym” wyglądzie, Chandler w garniturze i designerskim krawacie oraz Joey we wszystkich ubraniach Chandlera. Nie zabraknie także minifigurki Janice w jaskrawym stroju.

Pracowaliśmy na podstawie zdjęć z planu, a także wielokrotnie oglądaliśmy mnóstwo odcinków, aby uchwycić jak najwięcej kultowych momentów. Jednym z zabawnych wyzwań było ustalenie, jak odwzorować niektóre elementy, które zmieniają się w trakcie programu i pojawiają się tylko w niektórych odcinkach. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć czy fani je dostrzegą.

– powiedział Anderson WardGrubb, projektant LEGO (źródło: informacja prasowa).

Najpierw, już od 19 maja, po LEGO Friends Apartments będą mogli siegnąć członkowie programu LEGO VIP. W nieco późniejszym terminie, 1 czerwca, zapowiada nowość pojawi się w ofercie sprzedaży w sklepach LEGO i na stronie www.LEGO.pl

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments