Lost Judgment oficjalnie zapowiedziane. Zwiastun i data premiery gry

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 10.05.2021, 8:00 Aktualizacja: 10.05.2022, 1:50
Jeszcze w bieżącym roku fani gry Judgment będą mogli sięgnąć po jej kontynuację. Udostępniono zwiastun sequela oraz podano datę jego premiery.
0 Udostępnień

Fot. yakuza.sega.com

Stosunkowo niedawno, w połowie kwietnia Judgment trafił powtórnie na rynek – tym razem w wersjach na konsole nowej generacji PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Na tym tegoroczne nowości związane z wydaną w 2019 roku przygodową grą akcji nie dobiegają końca. Już niebawem produkcja od studia Ryu ga Gotoku Studio doczeka się kontynuacji.

Wyzwanie rozwiązania kolejnych skomplikowanych kryminalnych zagadek będą mogli się podjąć użytkownicy już jesienią – Lost Judgment, ponieważ tak brzmi sequel, trafi do sprzedaży dokładnie 24 września. Nie będzie większym zaskoczeniem stwierdzenie, że wyłącznie w edycjach dedykowanych konsolom – PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X.

 

Oczywiście główny bohater pozostanie niezmienny i zapowiedziano jego wyraźny rozwój względem charakterystyki z poprzedniej gry. W sequelu wykaże przede wszystkim znajomość nowych technik sztuk walk. Twórcy zapewnili także o większym nacisku położonym na warstwę plastyczną produkcji i przygotowanie nowych lokacji z zadbaniem o wysoki poziom realizmu. Można także liczyć na miszmasz gatunkowy i oprócz klasycznej, mrocznej narracji z kryminału nie zabraknie bardziej humorystycznych momentów. Niemniej do takich połączeń potrafiły już nas przyzwyczaić choćby filmy z dalekowschodniej kinematografii azjatyckiej

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments