Marcella. Premiera 3. sezonu wkrótce w Netflix

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 3.06.2020, 14:45 Aktualizacja: 3.06.2021, 14:48
Kryminał to gatunek niezwykle popularny. Poświadczają to nie tylko utwory literackie, lecz także produkcje audiowizualne. Przykładowym serialem spod znaku kryminału, który cieszy się sporą popularnością jest Marcella. Premiera 3. sezonu brytyjskiej detektywistycznej historii odbędzie się już w czerwcu w serwisie Netflix.
premiera 3. sezonu Marcella już w czerwcu
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 3. sezonu Marcelli poruszone zostały następujące tematy:

Koronawirus jednak nie przeszkodził. Zaskakujący termin premiery

W kwietniu podano smutną dla wyczekujących na nowy sezon wiadomość o tym, że z przyczyny ogólnoświatowej walki z pandemią jego premiera zostaje przesunięta na jesień. Taką informację napisała także na swoim twitterowym profilu Anna Friel – odtwórczyni tytułowej roli w serialu.

w 3. sezonie Marcella fabuła skupi się na emocjonalnych problemach bohaterki

Ku uciesze widzów premiera 3. sezonu Marcelli trafi na platformę Netflix już 14 czerwca. To nie tylko jedna z najciekawszych, lecz także najbardziej niespodziewana nowość w popularnej wypożyczalni. Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas wykazem wszystkich filmowych oraz serialowych czerwcowych premier w Netflix.

Detektyw Marcella na tropie

Czytelników niezaznajomionych z fabułą omawianej produkcji informujemy, że jej podstawą są losy tytułowej detektyw, która przechodzi bardzo trudny czas. Jest po rozwodzie, zbliża się do czterdziestego roku życia i ewidentnie potrzebuje rozpoczęcia nowego rozdziału. Szansę na to upatruje w powrocie do Londynu i wznowienia pracy w policyjnym wydziale zabójstw.

W trzecim sezonie scenarzystom zależało na tym, aby położyć szczególny akcent na wątek zdrowia psychicznego protagonistki. Marcella bowiem, choć to kompetentny i mający nieprzeciętną intuicję fachowiec, nieustanie zmaga się z postępującym kryzysem osobistym. Kryminalne intrygi i rozwiązywanie spraw detektywistycznych to dla niej szansa, aby powrócić na właściwe tory i odnaleźć w życiu powody do poczucia satysfakcji.

Stare twarze powracają, nowe dołączają

W trzecim sezonie Marcelli możemy się spodziewać nowych nazwisk w aktorskiej obsadzie. To między innymi Amanda Burton oraz Hugo Speer. Ponadto powróci szereg znanych już z pierwszych dwóch części serialu wykonawców swoich ról.

  • Anna Friel – Marcella Backland
  • Nicholas Pinnock – Jason Backland
  • Jamie Bamber – Tim Williamson
  • Ray Panthaki – Rav Sangha
  • Jack Doolan – Mark Travis

Pierwsze dwa sezony Marcelli liczyły po osiem, około pięćdziesięciominutowych odcinków. Takiej samej liczby należy się spodziewać w przypadku mającej niebawem premierę trzeciej odsłony serialu.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments