Marvel’s Avengers. Testy beta już po War Table

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 17.07.2020, 13:37 Aktualizacja: 17.07.2021, 14:07
Pod koniec czerwca podczas prezentacji War Table 1 poznaliśmy szereg nowych szczegółów związanych z nowym hitem w świecie Marvela. Do premiery dzieła Crystal Dynamics oraz Eidos Montréal pozostały niespełna dwa miesiące i na pewno do tego czasu wyczekiwana produkcja stanie nam się jeszcze bliższa. Poznaliśmy bowiem terminy testów beta Marvel's Avenger oraz War Table 2.
Testy beta Marvel's Avengers już w sierpniu!
0 Udostępnień

W artykule o beta testach Marvel’s Avengers poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędą się testy beta Marvel’s Avengers?

Podczas konferencji E3 2019 przedstawiciele Crystal Dynamics, studia odpowiadającego za przygotowanie Marvel’s Avengers, zapowiedzieli testy beta dla ich nowego dzieła. Jak wiadomo – z powodu ogólnoświatowego stanu pandemii termin premiery Marvel’s Avengers przesunięty został z 15 maja na 4 września, zatem również data bety musiała ulec poprawce.

Wiemy już, kiedy ruszą testy beta Marvel’s Avengers dla poszczególnych platform.

  • 7 sierpnia rozpoczną się testy beta dla użytkowników, którzy przedpremierowo zamówili Marvel’s Avengers w wersji na PlayStation 4.
  • Tydzień później, 14 sierpnia, ruszy możliwość przystąpienia do rozgrywki dla graczy PC oraz Xbox One, którzy także skorzystali z oferty przedsprzedaży, oraz pozostałych posiadaczy konsol Sony.
  • 21 sierpnia testy beta Marvel’s Avengers staną się dostępne dla wszystkich użytkowników każdej z platform.

War Table 2 poprzedzi testy beta

Dla tych, którzy będą mniej cierpliwi w oczekiwaniu na zaplanowane na sierpień testy, istotnym wydarzeniem, wprowadzającym nieco spokoju będzie War Table 2. To specjalna prezentacja, która odbędzie się 29 lipca o godzinie 10:00 czasu lokalnego, przybliżająca wiele szczegółów na temat gry i przede wszystkim tego, co zaoferują testy beta.

Prezentacja War Table z Marvel's Avengers już w 29 lipca!

Podczas War Table 2 powinniśmy otrzymać nowe promujące produkcję materiały wideo oraz informacje związane z zawartością testów beta Marvel’s Avengers i jej grywalnością. Nie zabraknie także wglądu w kulisy narodzin projektu i przygotowywania gry „od kuchni”. Ponadto ma nie zabraknąć ukrytych detali, nie tak łatwych do odkrycia, zapowiadających to, co otrzymamy w kolejnych tygodniach poprzedzających dzień premiery gry.

Czego się dowiedzieliśmy po War Table 1?

Przypomnijmy, że pierwsza tego rodzaju prezentacja, czyli War Table 1, odbyła się 24 czerwca. Wówczas podczas wydarzenia opublikowano nowy zwiastun z narracją dra George’a Tarletona – jednego z głównych antagonistów w grze; nowy gameplay ze szczególnie położonym akcentem na przykładowe Hero Missions; wreszcie poznaliśmy więcej informacji odnośnie do systemu rozwoju występujących w grze postaci oraz personalizowania ich – przykładowo rozwijania umiejętności walki wręcz, dystansowej, powietrznej i naziemnej, kształtowania indywidualnego stylu, czy zdobywania punktów, pozwalających na odblokowanie nowych kombinacji ruchów i ataków.

Premiera Marvel’s Avengers, najnowszego dzieła Crystal Dynamics oraz Eidos Montréal, odbędzie się 4 września. Gra pojawi się na cyfrowych oraz sklepowych półkach w rozmaitych wersjach – na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Google Stadia.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments