Marvel’s Avengers nie zmienią się mimo krytyki po E3

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 15.06.2019, 12:30 Aktualizacja: 15.06.2020, 11:45
Dlaczego fani Avengersów krytykują trailer gry Marvel's Avengers pokazany na E3? Otóż postacie znane z MCU są ich zdaniem brzydko wykonane. Szczegóły zaplanowanej na 15 maja 2020 roku produkcji broni dyrektor kreatywny studia Crystal Dynamics. Czy jego słowa brzmią uspokajająco?
trailer marvel's avengers
0 Udostępnień

Brzydkie twarze, brzydkie modele postaci

Kiedy Marvel’s Avengers zadebiutowali na E3 2019, ich design spotkał się ze sporą krytyką ze strony fanów uniwersum. Głównym zarzutem jest to, że wyglądają jak blade imitacje postaci znanych z filmów. Twarze Avengersów wpadają w 'dolinę niesamowitości’ przez przesunięcie ich o kilka stopni względem twarzy aktorów, którzy grali ich na ekranie.

Inne elementy, które wychwycili fani, to zbyt masywny strój Kapitana Ameryki i nieporęczne dyski Thora, przez które wygląda jakby nosił na klatce piersiowej głośniki.

Co na krytykę odpowiadają twórcy Marvel’s Avengers?

IGN rozmawiało z dyrektorem kreatywnym gry Shaunem Escaygiem ze studia Crystal Dynamics. Naturalnie poruszony został temat negatywnych wrażeń społeczności, ale przedstawiciel CD pozostał nieugięty w kwestii zmiany designu gry. – Zawsze chętnie słuchamy opinii naszej społeczności. Obecnie nie ma jednak planów, aby zmienić design postaci – powiedział Escayg.

Dyrektor kreatywny podkreślił również, że pomimo braku planowanych zmian gra wciąż jest w początkowej fazie rozwoju i zostanie jeszcze dopracowana. – Trailer pokazuje wczesną alfę rozgrywki. Poziom szczegółów oraz modele postaci będą dopracowywane wraz ze zbliżaniem się do premiery – wyjaśnił Escayg.

Marvel’s Avengers ma ukazać się 15 maja 2020 roku. Co sądzicie o wyglądzie postaci z gry? Naprawdę są tak kiepskie i nie do przełknięcia?

Źródło: IGN. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments