Marvel’s Avengers. Oceny w większości pozytywne

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 15.09.2020, 12:49 Aktualizacja: 15.09.2021, 13:31
W oczekiwaniu na powrót superbohaterskich przygód na kinowe ekrany można ich doświadczyć za pośrednictwem gier. Czwartego września na rynek trafili Marvel’s Avengers. Poznaliśmy już przedpremierowe recenzje. Chłodniejszych opinii nie brakuje, ale większość krytyków jest zgodna: Otrzymaliśmy zajmującą rozgrywkę na najwyższym poziomie.
trailer marvel's avengers
0 Udostępnień

Oceny Marvel’s Avengers

W Marvel’s Avengers powinniśmy grać już od dobrych kilku miesięcy, lecz majową premierę przesunięto na początek września. Wiosną niejeden termin wypuszczenia danej gry na rynek zmieniono ze względu na ogólnoświatową sytuację pandemiczną, lecz w przypadku dzieła przedsiębiorstw Crystal Dynamics oraz Eidos-Montréal przyczynę stanowiła potrzeba do dopracowania produktu w najmniejszych detalach i oddania go w najwyższej jakości.

W związku z taką deklaracją twórców wzrosły oczekiwania wyczekujących na premierę graczy. Czy udało się je spełnić? Większość opublikowanych już not na to wskazuje, choć pojawiają się bardziej krytyczne uwagi i dlatego przykładowo na popularnym serwisie Metacritic w dniu premiery średnia wszystkich ocen to „tylko” 76%, obecnie zaś wynosi 68% – z pewnością wielu użytkowników liczyło na zdecydowanie wyższy rezultat.

Nie brakuje komentarzy związanych ze sporadycznymi błędami technicznymi, powtarzalnością pewnych misji czy zbyt skromną liczbę przeciwników o nad wyraz silnych mocach, czyli można rzec, superantagonistów. Niemniej w większości recenzji podkreśla się rozbudowany wątek fabularny, efektowną oprawą audiowizualną czy czystą przyjemność wynikającą ze sterowania ulubionymi superbohaterami.

Noty z wybranych recenzji Marvel’s Avengers

Podajemy oceny z wybranych serwisów, na których pojawiły się recenzje Marvel’s Avengers.

Antyweb – 7/10

Filmweb – 7/10

Game Informer – 8/10

Game Over Online – 90/100

GameCrate – 8.25/10

Gamerheadquarters – 9/10

Gamers Heroes – 80/100

Heavy – 8.5/10

Jeuxvideo – 13/20

Jeuxvideo – 13/20

Kakuchopurei – 50/100

NaEKRANIE – 8/10

Power Unlimited – 77/100

Shacknews – 8/10

Trusted Reviews – 3.5/5

Worth Playing – 8.5/10

Oczywiście nie brakuje również dość skrajnych opinii, zgodnie z którymi Marvel’s Avengers to dzieło w zupełności nieudane, lecz w takich przypadkach należy wziąć pod uwagę zbyt duży ładunek emocjonalny u osoby piszącej. Jak najbardziej akceptujemy bardziej stonowane nastroje, jak przykładowo na Kakuchopurei, niemniej statystyki jasno wskazują na powszechne zadowolenie z tego, co oferuje rozgrywka w Marvel’s Avengers.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments