Marvel’s Avengers. Spider-Man wyłącznie na PS4 i PS5!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 4.08.2020, 14:54 Aktualizacja: 4.08.2021, 14:54
Do premiery konsol najnowszej generacji pozostało jeszcze kilka miesięcy i zapewne wciąż wielu graczy nie wie, co ostatecznie wybrać – PlayStation 5 czy Xbox Series X. Pojawił się nowy argument, aby zdecydować się na pierwsze z urządzeń. W przyszłym roku do gry Marvel’s Avengers dołączy Spider-Man, lecz wyłącznie w wersjach na konsole produkcji Sony.
Spider-Man będzie grywalną postacią w Marvel's Avengers!
0 Udostępnień

Spider-Man w Marvel’s Avengers środkiem na zwalczenie konkurencji

Rywalizacja pomiędzy Sony a Microsoftem trwa już dobrych kilkanaście lat, a wraz z nadchodzącą premierą konsol nowej generacji staje się tylko bardziej zacięta. Można rzec, że do momentu wypuszczenia na rynek PlayStation 5 oraz Xbox Series X pozostała już ostatnia prosta, na której przedstawiciele obu firm główkują intensywnie, jakimi metodami można jeszcze prześcignąć silnego konkurenta i zawalczyć o większą widownię po swojej stronie.

Sony wyraźnie zyskało nowy atut i być może nawet asem wyciągniętym z rękawa okaże się dołączenie do gry Marvel’s Avengers nowej grywalnej postaci – wyłącznie w wersjach na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Posiadacze komputerów osobistych, a przede wszystkim konsol Microsoft, będą musieli obejść się smakiem, chyba że… zainwestują w konsole Sony.

Nowym bohaterem będzie Spider-Man, powszechnie uznawany za najpopularniejszego obok Batmana superbohatera w dziejach popkultury. To postać kultowa, chętnie oglądana i lubiana, zatem wprowadzenie jej do świata Avengersów może być naprawdę potężną atrakcją dla niezdecydowanych i nieustannie wahających się pomiędzy PlayStation 5 a Xbox Series X użytkowników.

Człowiek-pająk dołącza do Avengersów

Spider-Man trafi do Marvel’s Avengers na początku 2021 roku. Jak informuje Jeff Adams, przedstawiciel studia Crystal Dynamics, deweloperzy obecnie dopracowują Człowieka-pająka w najmniejszych detalach. Grywalny Spider-Man ma zachwycać pod względem przechodzenia z walki do ruchu, a nie zabraknie w jego przypadku możliwości personalizowania bohatera, wyposażania go w nowe gadżety, czy rozwijania drzewka umiejętności.

Przypomnijmy, że premiera Marvel’s Avengers przesunięta została na 4 września 2020 roku. Gra ukaże się w wersjach na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Google Stadia. W późniejszym terminie spodziewane są edycje przeznaczone na konsole nowej generacji – PlayStation 5 oraz Xbox One.

Jeszcze w bieżącym miesiącu planowane są otwarte, bezpłatne testy beta. Od 14 do 16 sierpnia dla wszystkich posiadaczy konsoli PlayStation 4, od 21 do 23 sierpnia natomiast dla graczy PC i Xbox One.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments