Mass Effect: Legendary Edition na drodze do premiery. Kolekcja gier ze złotym statusem

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 12.04.2021, 14:18 Aktualizacja: 12.04.2022, 14:19
W zeszłym roku w wyniku pandemii zmierzyliśmy się z setkami przesuniętych premier. Po tak trudnych doświadczeniach każde wywiązanie się w ustalonym terminie cieszy podwójnie. Nie inaczej w przypadku Mass Effect: Legendary Edition. Kolekcja gier osiągnęła właśnie złoty status i znajduje się na ostatniej prostej do debiutu.
0 Udostępnień

Źródło: YouTube

Mac Walters, dyrektor projektu Mass Effect: Legendary Edition, poinformował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że tytuł osiągnął złoty status i płyty trafiły już do tłoczni. To opracowana przez studio BioWare kolekcja pierwszych trzech części serii, które przy zastosowaniu silnika Unreal Engine 3 zremasterowano i dostosowano do współczesnych możliwości technologicznych. Za wydanie kompilacji odpowiada firma Electronic Arts.

Złoty status stanowi niemal gwarancję tego, że dana gra trafi do sprzedaży w wyznaczonym terminie. Chociaż przypadek Cyberpunk 2077 dowodzi bowiem czegoś innego, ale chyba nie wypada dłużej pastwić się nad losem produkcji CD Projekt Red. Lepiej podtrzymać optymistyczne nastawienie i z przekonaniem wypatrywać majowej premiery Mass Effect: Legendary Edition.

Mass Effect: Legendary Edition zadebiutuje na rynku gier wideo już niebawem – dokładnie 14 maja 2021 roku. Tytuł ukaże się w wersjach przeznaczonych na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One. Oczywiście nie zabraknie rozmaitych dodatków DLC – przewiduje się wzbogacenie pakietu gier aż o ponad 40 nowych elementów, głównie dotyczących uzbrojenia.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments