Mass Effect: Legendary Edition. Pierwszy patch już dostępny

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 18.05.2021, 12:16 Aktualizacja: 18.05.2022, 12:16
Remaster trzech pierwszych odsłon serii Mass Effect po raptem czterech dniach od premiery otrzymał patcha. Co konkretnie oferuje aktualizacja?
0 Udostępnień

Fot. Steam

W miniony piątek, 14 maja, do sprzedaży trafił Mass Effect: Legendary Edition, czyli kolekcja trzech pierwszych części kultowej serii gier z gatunku science fiction RPG akcji. Wydanie dedykowano większości urządzeniom i mogą po nie sięgnąć użytkownicy PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz konsol  nowej generacji Xbox Series X i PlayStation 5.

Nie wszystko jednak spełniło wielkie oczekiwania graczy. Zauważono rozmaite problemy techniczne i niedoskonałości graficzne. Świeżo opublikowany patch ma za zadanie zaradzić tym niedociągnięciom. Zmiany są zarówno bardziej generalne i dotyczą całej kolekcji (przykładowo eliminacja crashy), jak i poszczególnej części z osobna (np. w jedynce poprawiono teksturę terenu, w dwójce poprawiono kwestię oświetlenia i cieni, w trójce natomiast dopracowano formułę nagradzania za zabójstwa).

Patch obowiązuje dla wszystkich platform. Z pełnym wykazem oferowanych modyfikacji można się zapoznać po odwiedzeniu specjalnej zakładki na oficjalnej stronie Electronic Arts.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments