Masters of the Universe: Revelation. Zobacz pierwsze zdjęcia z serialu

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 14.05.2021, 12:47 Aktualizacja: 14.05.2022, 12:48
Udostępniono pierwsze oficjalne zdjęcia z serialu Masters of the Universe: Revelation. Animowaną opowieść o He-Manie będzie można obejrzeć na platformie Netflix.
0 Udostępnień

Udostępniono pierwsze oficjalne zdjęcia z serialu Masters of the Universe: Revelation. Animowaną opowieść o He-Manie będzie można obejrzeć na platformie Netflix.

W pierwszej połowie dekady lat 80. niemałą popularnością cieszył się wyprodukowany przez studio Filmation serial animowany He-Man i władcy wszechświata. W nieco późniejszym czasie jego emisja miała miejsce również w naszym kraju i dlatego wieść o przygotowaniu kontynuacji przygód tytułowego bohatera powinna zainteresować także polskich widzów.

Za powstanie nowych odcinków odpowiadają scenarzysta i reżyser Kevin Smith oraz studia Mattel TV i Powerhouse Animation. W serialu usłyszymy m.in. Marka Hamilla, który użyczył swojego głosu postaci Szkieletora. Serwis Entertainment Weekly opublikował pierwsze zdjęcia z produkcji, które przybliżają nam wygląd bohaterów oraz styl, w jakim stworzono animację.

Pod względem fabularnym zapowiadany serial będzie kontynuować wątki z oryginału. Widzowie będą ponownie świadkami wojny o Eternię, a do ostatecznego starcia dojdzie pomiędzy He-Manem a Szkieletorem. Masters of the Universe: Revelation podzielono na dwie części, które zasilą ofertę platformy Netflix. Premiera pierwszych pięciu odcinków odbędzie się 23 lipca bieżącego roku.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments