Medal of Honor: Above and Beyond. Nowy zwiastun kultowego FPS-a tworzonego na VR

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 4.12.2020, 14:23 Aktualizacja: 4.12.2021, 14:23
Seria Medal of Honor przeszła długą drogę – z gier, które na początku lat 00. były stawiane na równi z Call of Duty i Battlefieldami, marka odeszła w zapomnie po wydanym w 2012 roku Warfighterze. Być może seria powróci do żywych za sprawą Medal of Honor: Above and Beyond tworzonego z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Premiera gry odbyć ma się już w przyszłym tygodniu, a na najnowszym materiale zaprezentowano, jak będzie wyglądać tryb wieloosobowy.
0 Udostępnień

Powrót do II Wojny Światowej w VR

Ostatnia odsłona Medal of Honor została wydana w 2012 roku. Warfighter, bo tak brzmiał podtytuł tej gry został stworzony przez Danger Close i podobnie jak inne ówczesne militarystyczne FPS-y był osadzony we współczesnych realiach. Tworzony na gogle VR Medal of Honor: Above and Beyond powróci do II Wojny Światowej, jednak czy to wystarczy, by tytuł okazał przywrócił świetność tej zapomnianej marce?

Wierzy w to Electronic Arts, które zleciło Respawn Entertainment przygotowanie wspomnianego tytułu. To chyba powinno wystarczyć (wiara korporacji poparta nakładami finansowymi), a efekty tego będziemy mogli zobaczyć już w przyszłym tygodniu. Tymczasem deweloperzy opublikowali nowy zwiastun poświęcony dostępnym trybom wieloosobowym.

Ciekawym urozmaiceniem dla dominacji oraz klasycznego i drużynowego deathmatchu będą dwa tryby skupione na materiałach wybuchowych. Mad Bomber polegać ma na zajmowaniu kolejnych obszarów na mapie poprzez rozbrajanie bomb; punkty będzie też można zdobyć za zabijanie przeciwników poprzez wybuchy. Blast Radus zaoferuje z kolei walkę tylko za pomocą ręcznych granatników z okresu II Wojny Światowej (dostępne będą m.in. Bazooka, Panzerschreck i Panzerfaust).

Premiera Medal of Honor: Above and Beyond przewidziana jest na 11 grudnia. Gra dostępna będzie na goglach wirtualnej rzeczywistości Oculusa oraz Valve Index, a oprócz trybów wieloosobowych tytuł będzie miał również kampanię dla jednego gracza.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments