Miłość, śmierć i roboty. Zobacz oficjalną zapowiedź drugiego sezonu

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 20.04.2021, 12:21 Aktualizacja: 20.04.2022, 12:21
Nadchodzi drugi sezon serialu Miłość, śmierć i roboty. Netflix udostępnił zwiastun promujący nową porcję odcinków.
0 Udostępnień

Źródło: Netflix/YouTube

  • Miłość, śmierć i roboty powraca z nowym zwiastunem
  • Znamy datę premiery drugiego sezonu
  • Wybitny reżyser w roli producenta serialu

Gatunek science-fiction cieszy się szczególnym powodzeniem, gdyż oferuje podróż do rzeczywistości, która w mniejszym lub większym stopniu odbiega od tej codziennej, w której wszyscy żyjemy. Dołączając do tego cechy innych gatunków, takich jak fantasy, horror czy komedia, można liczyć na coś specjalnego. Dowiedli tego np. twórcy serialu Miłość, śmierć i roboty. Po ciepło przyjętym pierwszym sezonie produkcji przyszła pora na zapowiedź następnej części.

Druga odsłona serialu doczekała się oficjalnego zwiastuna. Ogólny koncept pozostaje niezmienny – Miłość, śmierć i roboty to kompilacja krótkich animowanych opowieści, których autorami są różni twórcy. Wspólnym mianownikiem dla każdej z historyjek są trzy tytułowe zagadnienia. Odmienne pozostaje podejście autorów do realizacji wyznaczonych tematów. Co warte podkreślenia, pieczę nad powstawaniem serialu sprawuje David Fincher, autor takich klasywków jak Siedem, Gra czy Podziemny krąg.

Jednocześnie wraz z zapowiedzią drugiego sezonu można być pewnym jeszcze jednego: Miłość, śmierć i roboty doczekają się trzeciej odsłony. Prawdopodobnie w przyszłym roku. Na ten moment pozostaje szykować się do premiery drugiej części serii. Odbędzie się już za niespełna miesiąc, konkretnie 14 maja. Nie otrzymaliśmy jeszcze oficjalnego potwierdzenia odnośnie do liczby odcinków.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments